Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.04.17 tarihli Aslan burcu yorumu

İş ortamınızda genel bir hareketliliğin olacağı bir gündesiniz. Günlük olarak yapmanız gereken rutin işlerinizde küçük sorunlar ortaya çıkabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir ve bu sorunların çözümü sizin zamanınızı alacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeli ve stesten uzak durmaya çalışmalısınız. Fiziksel olarak sizi rahatlatacak etkinliklerde bulunmak ve sakin ortamlarda yer almak sizin için rahatlatıcı olacaktır.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda randevular ve görüşmeler hızlanabilir, farklı gelişmeler yaşanabilir. Ancak, arkadaşlık ilişkileriniz veya sosyal yaşamınız açısından ufak tefek gergin durumlar yaşanabilir. Ortağınıza veya birlikte ilerlediğiniz kişilere güvenerek ilerlemeniz durumunda olaylar düşündüğünüz gibi gitmeyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızla ilgili sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Yetiştiremediğiniz işler için başkalarından destek alabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle karşılaştığınız olaylara karşı kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Tükenme söz konusu.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi çok kolay etkiliyor ve olayları kısa sürede kendi sathınıza çekiyorsunuz. Bugün duygularınızı özel bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizle süren çekişmelere artık bir son vermeli, olaylara hâkim olmayı bırakın. Çok çabuk panikliyor ve mantığınızın o an için iflasına neden oluyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hiç alamam diye düşündüğünüz bir destek konusunda bugün önünüz birden açılacak. Baştan vazgeçtiğiniz maddi adımlar için aslında doğru adımların atılması bekleniyor. Kiminle irtibat kurduğunuza dikkat etmekte fayda var.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.