Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.04.30 tarihli Aslan burcu yorumu

Size detaycı denildiğinde neden hakaret edilmiş gibi alıyorsunuz. Biliyorsunuz detaylar olmazsa bütün de olmaz. Detaycısınız ve bu yanınızdan da hiç zarar görmediniz. Bugün bir davet alabilirsiniz. Değerlendirin. Biraz kalabalık gibi görünse de davetin sahibi sevdiğiniz biri.

Aşk:

Ayrılık ağır ağır yaklaşıyor. İkinizde onu aylardır çağırıp durdunuz. Herhalde hiçbir birliktelik bunca yıpratılmaya direnemezdi. Etrafınızda bir iki aşk uzmanı var. Onların bu çözülmedeki payları sizden az sayılmaz. Bu ilişkiyi en başından beri onlarla birlikte yaşamanızın kaçınılmaz sonucu bu.

İş:

Biraz daha sabırla bu işin altından kalkacaksınız. Acelecilik zaaflarınızdan biri. Hiç yararını görmediniz biliyorsunuz. Zaten bu işin tekrar tekrar önünüze gelmesinin sebebi bu değil mi ? Sizin için iş denilince bayrak koşusu mu akla geliyor ?

Para:

Yerli para, yabancı para oyunlarına hiç girmeyecektiniz. Gördüğünüz gibi ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Neyse ki fazla kaybınız yok. Ama sizin gibi bir sağlamcı bundan yeterince ders çıkartacaktır, ve neyse ki bir gizlilik uzmanı olduğunuz için kendinizden başkasını üzmediniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı dedikoduların aslı astarı yok, boş yere kurulmayın. Ailenizden birinin sağlık durumu iyiye gidiyor. Meraklanmayın.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, işle ilgili görev ve sorumluluklarınız artabilir, ancak üst pozisyonunuzdaki kişilerle daha fazla iletişim kurabilir veya farklı iş olanaklarına kavuşabilirsiniz. Olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… instagram.com/niobeaslitemel

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün maddi kaynaklarınızdaki dalgalanma ile ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda tamamlanması gereken konularla zaman ayırmalısınız. Kişisel yeteneklerinizi kullanırsanız işlerinizi daha kolay halledebilirsiniz. İlişkilerinizde uyum arayacağınız zamanlar olabilir. Akşamüstü yazışma ve konuşmalarda hareketlenme söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Patronla ilişkilerinizi yumuşatmak adına bazı fırsatlar çıkabilir bugünlerde karşınıza. Karşılıklı empati kurabilmek gerekiyor. Belki de buna vesile olacak nitelikteki ortak bir sorun sizi birbirinize yakınlaştırabilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.