Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.01 tarihli Aslan burcu yorumu

Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Olayları abartma eğilimine girebilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Bir süreden beri beklediğiniz bazı gelişmeler bugün olabilir. Olaylardan ve çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve sizden beklenmeyecek tepkiler verebilirsiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizde çevrenizi olumsuz etkileyebilirsiniz.

Aşk:

Duygusal açıdan oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz ve çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz. Eşinizle yada sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir. Duygusal bazı gerilimler yaşayabilirsiniz ve karar vermekte zorlanacaksınız. Bir çelişki yaşayabilirsiniz ve bu tüm yaşamınızı olumsuz olarak etkileyecektir. Duygusal bir sorunu çevrenize yansıtmanız mümkündür.

İş:

İş yaşamınızda beklenmedik sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle acelecilik yüzünden hata yapma tehlikeniz olacaktır. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıradışı bazı işlerle ilgilenebilir ve günlük rutin işlerinizi aksatabilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz.

Para:

Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen gereksiz bazı harcamalar yapabilirsiniz. İki farklı konu için maddi çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Alacağınız kararlarda dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla bir çok organizasyon çalışmalar içinde olacaksınız.Yolculuklarla ilgili yapacağınız planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyacak büyük projelerin gündeme geleceğini bilmelisiniz. Hırslı yönlerinizi dengeli kullanırsanız, başarınız yükselecektir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğerlerinin söylediklerini veya fikirlerini çok fazla ciddiye almamanız gereken birkaç günün içerisindesiniz.

Kafa karışıklıklarına veya yanlış anlaşılmalara açık olunması gereksiz diyaloglara girmek yerine birkaç gün beklemenin daha doğru olacağına işaret ediyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ev hayatınızla ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi güven arayışına itebilir. Geçmişe ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Gün içinde duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ilgilendiğiniz konuları daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve sabahın erken saatlerinde harekete geçeceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir, ilginç kişiler ile görüşebilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca duygularınızı açıkça ifade etmeniz gereken, ruhunuzda sevgi artarken, güvende olma ihtiyacınızın da arttığı, ilişkilerinizde daha fazla ilgi arzuladığınız, sevdiklerinizle evinizde keyifli ve huzurlu zaman geçirebileceğiniz, rüyalarınızın mesaj içerikli olabileceği bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda huzurunuz yerinde olabilir. Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Kafanızdaki planları bir an önce uygulamak istiyorsunuz. Sosyal çevreniz size yardımcı olabilir.