Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.05 tarihli Aslan burcu yorumu

Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendireceğiniz bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin aldığınız kararları bugün uygulamaya geçebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı son derece istikrarlı davranacaksınız ve isteklerinizi anlatmakta zorlanmayacaksınız. Gelişmeler karşısında kararlı olarak hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve bildiğiniz yolda yürümeyi tercih edeceksiniz. Yaşamınızın bir çok alanında güvenceye ihtiyaç duyacaksınız ve risklerden kaçınacaksınız. Alacağınız kararlar son derece aklıcı olacaktır.

Aşk:

Duygusal açıdan dengeli olacağınız bir gündesiniz. Duygularınız olumlu ve kendinizi duygusal açıdan iyi hissediyorsunuz. Sevdiğiniz insana karşı anlayışlı davranacaksınız ve karşılıklı uyumu yakalamak sizin için oldukça önemli olacaktır. Duygusal anlamda sevgi hislerinizin arttığını hissedeceksiniz ve sevdiğiniz kişiyle hoş saatler geçirebilirsiniz. Ancak duygusal ihtiyaçlarınızı fazla abartmaktan ve isteklerinizi kabul ettirmek için ısrarcı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

İş:

Daha önceden başlattığınız çalışmalarınıza bugün devam edebilirsiniz ve yarım kalmış bazı işlerinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Aldığınız kararlarda sabit olacaksınız ve planladığınız şekilde hareket edeceksiniz. Bu iş yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacağınız bir gündesiniz ve risklerden de uzak durmayı tercih edeceksiniz. Daha çok yavaş hareket edeceksiniz.

Para:

Maddi konularda oldukça dikkatli olacağınız bir gündesiniz ve çeşitli kazançlar elde etme şansınz olacaktır. Bugün yaptığınız girişimlerin sonuçları sizin için olumlu olacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Küçük bazı sorunlarınızdan bugün kurtulabilirsiniz. Olaylara dayanma gücünüz yüksek ve sabretmeyi biliyorsunuz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Jüpiter'in burcunuzda olması, sizin olumlu yönlerinizi de ortaya çıkarıyor. Bugün, ilişkilerinizden kesin ve yargılayıcı bakıyorsunuz. Düşünceleriniz karşı tarafa aktarırken, kendinize özgün bir sistem kullanıyor, yaşamınızdaki olaylara ciddi bakıyorsunuz. Partnerinizle birlikte akılcı bir tutum izleyeceksiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapmak istediklerinizi veya kafanızdaki projeleri başkalarıyla paylaşırken söylediklerinizden etkilenen veya size destek olmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumluluklarınızın üzerine gideceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla fikir düzeyinde tartışmaya girmemeye özen gösterin. Gün içinde ilişkiler biraz gergin olabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Finansal konuları organize etmek istediğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde yeni organizasyonlar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ziyaret etmeniz gereken insanları ihmal etmeyin. Buna denge getirmediğiniz sürece uzun süredir dost olduğunuz insanların tepkisini alabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde görüşmeler, yolculuklar ve ikili ilişkilerdeki olumlu fırsatlar enerjiniz devam ederken, akşam saatlerinde kendinize ve sahip olduğunuz değerlere güveniniz artarken, ilişkilerinizde kaygı enerjisine girmemeli, sevdiğiniz kişiye duygularınızı açık ve sevgiyle ifade etmeyi tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, tamamıyla yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Sağlığınızla ya da yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bazı şeyleri tamamlamak için çok güçlü bir istek duyabilirsiniz.