Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.07 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne istekli ve keyifli başlayacaksınız. Duygusal gerilimden uzaklaşıp özgür ve rahat bir tavır sergileyeceksiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar yaratıcılığınızı uyandıracak. Daha önce hissettiğiniz gerilim ve karmaşık duygulardan tamamen uzaklaşacaksınız ve hatta karışıklıkları çözümleyici tavrınızın farkına varacaksınız. Kendinizi keşfetmekten memnuniyet duyacak ve yeni atılımlarda bulunmak isteyeceksiniz. İlginç kişiler, farklı ortamlar ve alışkanlıklarınızı değiştirmek için hevesli bir tavır içine gireceksiniz. Sizin duygunuzun değişmesi ile birlikte ilişkileriniz de değişiyor.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özel ilişkilerinizde yaşadıklarınızı inceleyip gelişmeleri ve nedenlerini tam olarak tanımlamak isteyebilirsiniz. Sorunları çözmek için bir kararlılık içine girmeniz de ana konular arasında yer alabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanları idealize etme eğilimine girmemeniz gereken bir gündesiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek. Sürekli değişim içinde, hareketli bir yaşamı tercih edeceksiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem olacak. Evinize daha fazla vakit ayıracak, eşyalarınızla ilgileneceksiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konulara, işlere veya iş birliklerine bağlılığınız sizi rahatsız ediyor olmasına rağmen, bazı kişileri hayal kırıklığına uğratmamak, yarı yolda bırakmamak için veya kendi kendinize bu durumu kabullenemediğinizden olaylardan uzaklaşmakta zorlanıyorsun

Ancak, konu veya iş her neyse, gerekiyorsa bırakmanız gerekecek gibi duruyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşca büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilişkileriniz önemli. Karşılıklı konular ve size yeni öneriler getirebilecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

MİDE krampları, sindirim sistemi ile ilgili şikayetleriniz çıkabilir. Önemli planlar yapmayın. En baştan hatalı kararlar alabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek yakın çevre, kardeşler, iş görüşmeleri ve trafikte iletişim konusunda sıkıntılar, karşılıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde ilişkilerinizdeki iletişimde mümkün olduğunca sakin, ılımlı ve sevgi dolu yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkinizde kalıcı ve sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz.Ayrıca çevrenizi işin içine katarsanız onlarla yapılacak olan planlarda esnek, hareketli, rahat bir hafta sonu geçirebilirsiniz.