Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.16 tarihli Aslan burcu yorumu

Ani değişiklikler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırmış olabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir. Zihinsel faaliyetiniz çok hareketli ve pek çok konuyu aynı zamanda düşünebilirsiniz. Ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Önem verdiğiniz ayrıntıları unutmanız mümkün. Mesela evinizin anahtarı benzeri unutkanlıklar olabilir. Bu arada iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Tartışma ortamlarından uzak durun. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok çalışabilirsiniz ancak sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırmış olsa bile böylece fikirleriniz tamamen değişebilir.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Uzakları gezip görme, yeni şeyler öğrenme isteğiniz oldukça artacaktır. İlk boş vaktinizde uzun bir seyahat gerçekleştirme kararı verebilirsiniz. Bir bağınız yoksa bu seyahate hemen çıkmak istemeniz de mümkündür.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İletişimin oldukça yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Gün içerisinde çeşitli konuşmalar veya görüşmeler yapmanız, toplantılara katılmanız ve tartışmalarda bulunmanız ana konular olacaktır.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Partnerinizin davranış biçimini kendi algılama biçiminize göre yorumluyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Herkes, kendisi adına daha fazla şey elde etmenin peşinde.

Ancak, hiçkimse ilerleme sağlamak için esnek olmak gerektiğinin farkında değil. Eğer gerekli gelişmelerin istendiği gibi olması planlanıyorsa esneklik şart. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkileriniz de yaşayacağınız huzursuzluklar tartışmalara yol açabilir. İş hayatınızda uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunun içinde çaba içinde olacağınız zamanlar var. Sonuç almakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde sinirlerinize hakim olmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi oyalayacak bir şeyler bulmalısınız. Katılacağınız her yeni etkinlik yada öğreneceğiniz uğraşılar sizi biraz da olsa rahatlatacak.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde yüksek bir enerji ile hareket ederken, partnerinizle her aklınıza geleni paylaşmak yerine emin olduğunuz duygularınızı paylaşmanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerinizde birlikte keyifli etkinliklere katılabilir, sizin için önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise kadın erkek ilişkiler ve aile ilişkilerinde duygusal olarak incinme ve mesafeye açık bir enerjiden geçeceksiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hırslı ve güçlü yapınızı çeşitli organizasyonlarda ortaya koyacaksınız. Kalabalık ortamlarda veya gruplar içinde hırslı ve biraz da sinirli algılanabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlar sizi hareketlendirebilir.