Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.25 tarihli Aslan burcu yorumu

Yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getiriyor. Fikirleriniz ve hayat görüşünüz değişiyor. Gelenekler ve alışkanlıklarınız ile ilgili tavrınız ve davranışlarınız da bu arada değişiyor. Bugün dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz ve daha önce sizi rahatsız eden konular ve olaylara daha farklı açılardan baktığınızın farkına varacaksınız. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle yaptığınızdan daha önemli ve ciddi şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Fakat eskiden küçümsediğiniz veya önemsemediğiniz konuların artık sizin için önemli olduğunu keşfedeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İçinizde var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İç dünyanıza dönerek orada yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz ve kavramaya çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli konularla ilgileniyor gibi görünseniz de, zihniniz, sürekli ileriki günlerin faaliyetlere odaklanmış olabilir. Bunu engellemeye çalışmayın; bırakın zihniniz planlamalara devam etsin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel dönemlerinden birindesiniz... İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz. Fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Duygularınız ve hırslarınız içsel olarak artıyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, gözler üzerinizde olabilir, Aslan karizmanız ve samimiyetiniz etrafınızda hayranlardan oluşan bir çember oluşmasına neden oluyor.

Yeteneklerinizi veya kendinizi göstermeniz, bulunduğunuz çevrelerde profesyonel anlamda önemli pozisyondaki kişilerin sizinle tanışma ve çalışma arzusunu da arttırabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eğitim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde yazışma ve konuşmalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hazırlayacağınız sözleşmelerde dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizle ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Haberleşme trafiğiniz yoğun. Odaklandığınız konu ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Katılacağınız toplantılarda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren sosyal ortamlarda, görüşmeler, toplantılar, arkadaş çevreniz, organizasyonlar ve kalabalık ortamları ilgilendiren alanlarda yaydığınız güzellik ve sevgi enerjisi ile ön plana çıkan isim olurken, hayallerinizin gerçekleştiğini görebileceğiniz ilişkilerinizde geleceğe yönelik muazzam bir teklif alabileceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mars sizi kadersel olaylara doğru çekebilir. Enerjiniz düşük olacağından, enfeksiyonel durumlara ve alerjilere karşı çok dikkatli olmalısınız. Göğüs ve mide sorunlarını da ciddiye almalısınız. Bu dönemde sağlığınızı korumak için vitaminlerinizi ihmal etmemenizde yarar var.