Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.27 tarihli Aslan burcu yorumu

Heyecanlı ve hareketli olacağınız bir gün. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilir ve yepyeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Hem kişisel, hem de aileniz ile ilgili fikirleriniz değişiyor. Daha çözümleyici ve pratik bir tavır içine giriyorsunuz. Geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Sinema, tiyatro, konserler ve çeşitli davetlere gidebilir, sevdiğiniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyecek kadar çekici olacaksınız.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Düşünceleriniz iç dünyanıza odaklanabilir. Çevreyle bağlantınız kopmayacaktır ama çevrenizdeki olaylara herhangi bir müdahalede bulunmayı da istemeyebilirsiniz. Olan bitenleri bir kenardan seyirci olarak izleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki faaliyetlerinizin maddi getirisi ile ilgili belirsizlik yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir kesin hamlede bulunmayın. Belirsizlikler ileriki günlerde giderileceklerdir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin, finans konularında belirli yaklaşımları olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları var. Onları ikna etme konusunda kesin yargılı davranmalısınız. Bugün, sezgileriniz oldukça güçlü. Bırakın insanların hakkınızda düşüncelerini.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Defalarca üzerinden geçtiğiniz bir konuda yeni bir şey yakalama şansınız yok.

Dolayısıyla, son şeklini verip harekete geçmenizde ya da son mükemmel tabloyu oluşturmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın beraberliklerde ve ailevi konularda daha toleranslı olmaya bakın. İç dünyanızı ilgilendiren konularla meşgul olabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Sessizlik... Kendinizi ve yakın çevrenizi iyi analiz etme fırsatı yakalayacaksınız. Ancak siz dostlarınızı değil onlar sizi seçiyor.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte, ruhsallık alanınız canlanırken, aileniz ve kendinizle ilgili olası sağlık sorunlarında, bir hastalığın ardından iyileşme yaşayacağınız, psikolojik ve ruhsal olarak aydınlanma zamanınızın başladığı, karma gereği Haziran başından beri yaşadığınız süreçlerin karşılığını göreceğiniz, sizin için yeni bir hayat döngüsünün açılacağı,bu süreçte rüyalardan ve hayatın içindeki anlamlı işaretlerden destek alabileceğiniz, kişisel gelişim, enerji çalışmaları ve meditasyonlar yaparak bu süreci faydalı olarak kullanabileceğiniz, sezgileriniz ve psişik yeteneklerinizin arttığı bir süreçte bulunurken, yeni ay haftasında ev almak, ev ve aile ile ilgili yeni girişimler desteklenmiyor olacak. Yeni ay anında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, uzun zamandır devam eden sorunlu bir ilişkiniz varsa, ani iletişim problemlerine işaret edebilirken, eğitimler, basın yayın, yolculuklar ve davalarla ilgili de problemlere sebebiyet verebilecektir. Bu süreçte iletişim kayıplarına açık olacağınız için, süreç boyunca kendinizi dinlemek, kriz yönetimi yapmak ve hayatınızdaki olumlu fırsatlara odaklanmak faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda huzurunuz yerinde olabilir. Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Kafanızdaki planları bir an önce uygulamak istiyorsunuz ama henüz vakti değil. Konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Parasal konularda alacağınız destek size iyi gelebilir.