Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.06.29 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve çeşitli organizasyonlar ile ilgileneceksiniz. Sürprizler ve ilginç teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Eski isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve eskiden çok istediğiniz her ne var ise artık istemediğinizi düşünebilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Moralinizi yükselten gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve olayları daha yapıcı ve olumlu yönde yorumlayacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizin, hem de sevdiğinizin dikkatini çekeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Alışverişe çıkmak ve para harcamak isteyebilir, yeni şeyler alıp kendinize bir ödül vermeyi düşünebilirsiniz. Kendinizi elbette ödüllendirin ama fazla aşırıya kaçmamaya da dikkat edin.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Alışverişe çıkmak ve para harcamak isteyebilir, yeni şeyler alıp kendinize bir ödül vermeyi düşünebilirsiniz. Kendinizi elbette ödüllendirin ama fazla aşırıya kaçmamaya da dikkat edin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Defalarca üzerinden geçtiğiniz bir konuda yeni bir şey yakalama şansınız yok.

Dolayısıyla, son şeklini verip harekete geçmenizde ya da son mükemmel tabloyu oluşturmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Kendi eksikliklerinizi tamamlamak için fırsatlar yaratabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelecektir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenize yakınlaşmak için harika bir zaman. Herkes sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde olumlu etkiler bırakabileceksiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırıp dinlenebileceğiniz, yalnız kalarak veya huzurlu ortamlarda pozitif insanlarla zamanınızı değerlendirmeniz gereken, duygusal alınganlıklara açık, meditasyon, enerji çalışmaları ve dualardan yararlanabileceğiniz ruhsal etkileri yüksek bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda sevdiklerinizle aynı duygularda olmayabilirsiniz. Onlar için bir şeyler yapma isteğinizi organize edebilirseniz, kafanızdakileri uygulayabilirsiniz. Bilinçaltı ve davranışlarınızı gözden geçirin.27 HAZİRAN 2015 ASLAN BURCU YORUMUAile hayatınızda huzurunuz yerinde olabilir. Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz. Kafanızdaki planları bir an önce uygulamak istiyorsunuz ama henüz vakti değil. Konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Parasal konularda alacağınız destek size iyi gelebilir.26 HAZİRAN 2015 ASLAN BURCU YORUMUBugün yakın çevrenize, akraba veya kardeşlerinize yönelik paylaşımlarınız yüksek olacak. Çevrenize karşı anlayışlı tavırlarınızı sürdürecek, arkadaşlarınızla, düşüncelerinizi destekleyecek güzel planlar içinde bulunacaksınız. İş alanlarınızda yoğun bir gün sizi bekliyor.25 HAZİRAN 2015 ASLAN BURCU YORUMUİletişime dayalı konu ve olaylar daha çok etrafınızda cereyan edecek. Fikirsel olarak elektrikli, sabırsız ve değişken olabilirsiniz. Özellikle grupsal işlerde yeni deneyimlere açıksınız.