Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.07.07 tarihli Aslan burcu yorumu

İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir gün ve projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içindesiniz. Sabırsızlık telaş içinde olabilirsiniz fakat dikkatli ve dirayetli davranacak, içinizden yükselen kuvvetli arzuyu denetim altına alacaksınız. Böylece planlarınızı uygulayabilir, projelerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Seyahatler ve yapacağınız araştırmalar keyfinizi yerine getirecek. Önemsediğiniz kişilerle yapacağınız görüşmeler verimli geçecek ve geleceğe yönelik yapmış olduğunuz projeleri ortaya koyacaksınız.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Düşünceleriniz iç dünyanıza odaklanabilir. Çevreyle bağlantınız kopmayacaktır ama çevrenizdeki olaylara herhangi bir müdahalede bulunmayı da istemeyebilirsiniz. Olan bitenleri bir kenardan seyirci olarak izleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki faaliyetlerinizin maddi getirisi ile ilgili belirsizlik yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir kesin hamlede bulunmayın. Belirsizlikler ileriki günlerde giderileceklerdir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Bugün, yeni görüşmeleriniz olacak. Ay'ın bulunduğu konum, kendinize daha fazla güvenmenizi sağlıyor. İnatçı yönlerinizi ortaya koymadan önce karşınızdaki kişiyi tartmaya çalışıyor olmanız, sizi özel kılıyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Doğrulara ulaşabilmek, gerçekleri öğrenebilmek için çok hassas çalışmalar yapmanız gerekebilir.

Karşınızdaki kişiler yeterince dikkat ettiğinizin farkında olmadan hareket edebilirler. O anları iyi yakalamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar bugün sizi kısıtlayabilir. Detaylarla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Sizi yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız. İş hayatınızda beraber çalıştığınız kişilerle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Karşınızdakini de anlamaya çalışmalısınız. Akşam saatlerinde daha keyifli koşullar söz konusu.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinize çeki düzen vermelisiniz. Çevrenize karşı heyecanlı, asabi, kırılgan haller sergiliyor ve farkına varmıyorsunuz. Bugün birileri size dur demeyi başaracak.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yaşamınızda sahip olduğunuz değerlere odaklanarak, şu anki durumunuz için şükretmeniz gereken, ev ve ailenizle ilgili konularda destek göreceğiniz, sezgilerinizin yüksek olduğu ve ilişkilerinizdeki kararlarınızdan daha emin olabileceğiniz bir zamandasınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eşinizin veya partnerinizin maddi durumuyla ilgili konular öne çıkabilir. Ortaklaşa iş konularında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kafanızda hâlâ çözemediğiniz konular var.