Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.07.09 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir ve isteklerinizi çekinmeden ortaya koyabilirsiniz. Zaten isteklerinizi ortaya koymak için uygun zamanı beklediniz ve bugün önemsediğiniz ve korktuğunuz her ne var ise, korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Ayrıca alım, satım ve yatırıma yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Fakat sabırlı davranacaksınız ve karşınıza çıkan fırsatları gerçekleştirmek için daha ılımlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Zor işleri kolay yapacaksınız ve etkileyici olacaksınız. Sizin için hareketli bir gün.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yaşamdan büyük keyif alacağınız bugün, aklınız sürekli hayatınızın eğlenceli yanlarında olabilir. Yapmayı hoşlandığınız faaliyetlerle geçirmek isteyeceğiniz vakitler, arkadaşlarınızın katılımıyla daha da renklenebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş hayatıyla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyor olabilirsiniz ancak sorumluluk duygunuz, sizi bazı değerlendirmelere yöneltecektir. Bunlarla, iyi odaklanmış biçimde ilgilenmelisiniz. Yüzeysellikten kaçının.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Venüs, sizin kişisel değerlerinizi ön plana çıkarıyor ve önlemci yapınızı her konuda ortaya çıkarıyorsunuz. İşinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız. Birçok zincirleme kazanç kapılarınız, gündemde olacak. Zamanlama konusunda ölçülü olmalı, pratik yönlerinizi ön plana çıkarmalısınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda bazı kişilerle fikir çatışması yaşayabilirsiniz. Kendi fikirlerinizin doğruluğunda ısrar etmeniz olayları büyütebilir.

Bunun yerine birkaç gün bekleyip, ardından aynı konuları tekrar tartışmak, uzun vadeli çözümler bulunmasına yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Değişik veya sürpriz olaylara ya da yeniliklere açık bir güne başlıyoruz. Bazı işleri ilerletmek, tamamlamak ya da girişimlerde bulunmak isteğimiz artabilir ya da hayallerimizin üzerine gitmek isteyebiliriz. Başarılı olma isteği artıyor. Öğle sonrası saatlerde, sosyal ilişkiler ön plana çıkıyor. Spritüel konulara eğilebileceğimiz, şifa enerjisinin yüksek olacağı veya yardımlaşma duygularının artacağı ya da yardım etme isteği oluşturacak olaylara açık bir gün olabilir. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız yerlerde olmak isteyeceksiniz. Sabah saatlerinde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz şanslı zamanlardasınız. Gün içinde eğlenceli programlar organize edeceğiniz zamanlar var. Alışverişe çıkabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özel yaşamınızda melankolik etkiler alabileceğiniz bugün, partnerinize alınganlık yapmamaya özen göstermelisiniz. Sağlığınızı da ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda sizi mutlu edecek görüşmeler yapabilir, tatile çıkabilir, sevdiklerinizle eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz. Finansal konulardaki beklentilerinizin hemen bugün karşılanamayacağı bir zamandasınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız bir hayli açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.