Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.07.25 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak sabırlı davranacaksınız ve kendinizi göstermek için fazla uğraşmayacaksınız. Aslında ciddiye alınmak istiyorsunuz fakat artık tarzınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece daha sakin davranacaksınız. Aslında içinizde büyüyen isyankar duygular olabilir. Fakat şimdilik gelişmeleri bekleyebilirsiniz. Ortaklık veya evlilik benzeri konular ilginizi çekecek. Ayrıca istemediğiniz halde sürdürdüğünüz ilişkileri bitirebilirsiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün arkadaş toplantılarında konu iş hayatı olabilir. Ortamınızda iş hayatında önemli bir konumda bulunan kişiler de yer alabilir ve onlardan bilgi almak ya da kendinizi göstermek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Üst mevkilerdeki kişilerle bağlantı halinde kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İş dünyasındaki kimi gelişmelerle ilgili bilgiler vermeniz, görüş belirtmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gizli düşüncelerinizin esiri olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Bugün, yapmak istediğiniz bir çok iş varken, yaşadığınız karmaşaya bir açıklık getirmek zorundasınız. Karşılıklı görüşme içinde olduğunuz kişileri sürekli denetlemek; yapmak istediğiniz en son iş olmasına rağmen, sonuçların olumlu olması açısından bu huyunuzdan vazgeçemiyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kaldırabileceğinizden fazlasına talip olmanız problemlere neden olabilir. Bırakın herkes kendi üzerine düşeni kendisi yapsın.

Konuşarak zaman kaybetmemeli veya nabız tutmaya çalışarak ortamı germemeli ve uygulamaya geçip istediğiniz şeyleri yerine getirmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içierisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz düşünceli ya da belirli konularda daha inatçı davranabilirsiniz. Eve ait işler, sorumluluklar gündemde.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sezgileriniz ve yeteneklerinizin belirginleştiği, enerjinizi dua, meditasyon ve enerji çalışmalarına verebileceğiniz, özel yaşamınızdaki sorunları iyileştirebilecek, kendinize ve ruhunuzu dinlendirmeye zaman ayırmanız gereken bir enerji hakim olacak.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınız daha fazla ön plana çıkarken, sevdiklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınız için değerli olduğunuzu anlayacaksınız.