Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.07.28 tarihli Aslan burcu yorumu

Beklentilerinizin yükseldiği bir döneme giriyorsunuz. Ancak beklentilerinizin artmasıyla birlikte geriliminiz de artabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Fakat aynı zamanda iyimser ve olumlu duygular hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu arada erkek arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve onları zorlamaktan kaçının. Tabii kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yakınlarınızdan birini ziyarete gitmek için kısa bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Bu kişi sizi, ilgilenmenizin gerekeceği bir gelişmeden haberdar edebilir. Bununla ilgili olarak çevrenizden bazı kişilerle iletişim cihazları üzerinden konuşmalar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Yoğun bir döneme girebilirsiniz. Bu yoğunluk daha çok iletişim alanında ortaya çıkabilir. Birkaç gün önceden kalmış maddi nitelikli bir konu hakkında, ilerleyen günlerde bazı görüşmelerde bulunabilirsiniz. Yakın iş çevrenizin fikirlerini almanız mümkündür.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay bugün felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve bir çok işi, zincirleme başarmak gibi, bir zorunluluğunuz yok. Bugün içsel temponuzu dengelemeli, ve olayları derinlemesine düşünmemelisiniz. Dostlarınızdan ilginç teklifler var.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sabırsız, kırılgan, alıngan veya duygusal kişilerin tepkileriyle uğraşmakta zorlanabilirsiniz.

Her ne kadar bu kişilerin alıngan tavırlarını anlamakta zorlansanız da, anlayışlı görünmeye çalışmanızda fayda var.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha hayalci hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İşlerinizde büyüme sağlamak için çaba göstereceksiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Dışarıda çok vakit geçirmek yerine ailenizle vakit geçirin. Para harcamanız belki sizi mutlu ediyor fakat bu ara abartabilirsiniz dikkatli olun.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte moral, motivasyon ve sağlık olarak güçlenirken, erkek figürler ve aile ilişkilerinde güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir süreç sözkonusu olacak. Bu zaman diliminde güzellik ve bakımıza ait işleri yapabilir, estetik olarak düzeltmeler uygulatabilir, yaptığınız işler ve ışığınızla toplum içinde daha fazla dikkat çekerek ön planda olabilirsiniz. Yeni ay haftasının en güzel haberi Satürn’ün Merkür ve Venüs’e olan uyumlu açısı ile, olası tüm ilişki problemlerini çözümleyebileceğiniz, aile ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz hatta bir ev sahibi olma arzusu duyabileceğiniz etkiler sunuyor olması olacak. Bu süreçte görüşmelerinizde ve flörtlerde istediğiniz sonuçları elde etmeniz daha kolay hale gelecek.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sanata dayalı işlerinizde, medya, eğitim veya seyahat konularında rahat bakış açınızla farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Siz şartlara esnek yaklaştıkça çok önemli bir anlaşma gündeme gelebilir.