Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.08.21 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdiğiniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Fakat kendinizi daha özgür hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve eskiden önemsediğiniz şeyler sizi rahatsız etmeyecek.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızın destek talebine olumlu yanıt verebilirsiniz. Ancak bu kişinin sorunuyla ilgilenirken hiçbir noktayı göz ardı etmeyin. Aksi takdirde, konu, düşündüğünüzden daha karmaşık hale gelebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İnsanların gözü üzerinizde olabilir. Özgüveninizin tam olmasını değerlendirin ve tüm becerilerinizi ortaya koyun. Başaracaklarınız, ileride son derece önemli kazançları getirecek şartları yaratabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu. Yeni tanışacağınız kişilerin size olan ilgilerinden sıkılabilirsiniz. Duygusal yaşamınızla ilgili yeni bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin size olan duyguları açığa çıkıyor. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tartışmacı veya zor kişilerle muhatap olsanız dahi nezaketinizden ve sakinliğinizden ödün vermemelisiniz.

Bazı konuların sizinle veya yaptıklarınızla ilgisi olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak, yine de empati yapmaya ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Çözülmesi zor olan konularda çözüm üretmeye ya da sorunları daha net analiz etmeye yatkın olacağımız bir gündeyiz(özellikle öğle sonrası saatlerde). Sezgilerimiz güçlü ve içsel bilgiler ön planda. Eğitim, sözleşme, hukuk, ticaret, anlaşma, turizm, dua, ibadet, yabancılarla bağlantılı işler konusunda olumlu ilerleyebileceğimiz bir gündeyiz. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Erken saatlerde hareketli bir güne başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki ilişkilerden etkilenebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Babanızla ilgili olaylar sizi etkisi altına alabilir. Akşama doğru başkalarından alacağınız desteklerle akıcı koşullar oluşabilir. Gün daha hareketli ve keyifli bir hal alabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Edebiyat... Bazı fikir ve tasarımlarınızı paylaşma ihtiyacı hissediyorsunuz. Ancak çok fazla planlarınızdan bahsetmeyin. Çünkü bazıları her an sizden alıntı yapabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi ve motivasyonunuzu arttıran görüşmeler gerçekleştirebilir, partneriniz ve dostlarınızla keyifli diyalog kurabilir, eğlenceli ortamlarda yer alabilirsiniz. İletişim alanında abartılı diyaloglarla karşılaşabileceğiniz, duyguların coşkulu aktartıldığı bir zamandasınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapacağınız planlarda kararsızlık devrede olabilir. Üzerinizdeki üşengeçlik öğleden sonra rahat ortamlarda vakit geçirmenize ve aile hayatınıza yönelmenize neden olabilir.