Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.09.03 tarihli Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular, heyecan ve isteklerin yaratacağı enerji yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Önemsediğiniz konularla ilgili gelişmeler beklediğiniz kadar hızlı olmasa bile içinizde büyüyen heyecan sizi harekete geçirecek. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi önemsediğiniz konulara odaklayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Bu arada olaylara karamsar açıdan bakmasanız iyi olacak. Yabancılar ve yeni tanıştığınız kişiler ilginizi çekebilir ve onların yaşam tarzından etkilenebilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok istediğiniz bazı ürünleri almak için fiyata bakmadan harcama yapma dürtüsüne direnin. Bir sevdiğinize hediye almayı düşünüyorsanız da yine bütçenizi aşacak masraflara girmekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ortaklıkla ilgili konularda sürpriz haberler gelebilir. İşbirliği ile yürütülen bir projeyle de ilgili olumlu olaylar yaşanabilir. Kazancınızı artıracak güzel sürprizler, bugünden itibaren ana konulardan olabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önemli pozisyondaki kişilerle olumlu görüşmeler yapabilir ve destek sağlayabilirsiniz.

Uzun zamandır düşündüğünüz veya planladığınız şekilde bazı şeyleri farklı yapabileceğiniz bir gün. Ýşe bisikletle mi gitmek istiyorsunuz? Ne güzel! Umarım, TEM otoyolu yol güzergahınızda değildir? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlık, tembellik veya netleştirilemeyen durumlar söz konusuyken, öğle sonrası saatlerde, parayla ilgili işler, alışverişler, ticaret başlıklı konular başta olmak üzere daha rahat akan ve üretken bir gündeyiz. Planlarımızı uygulamaya koyabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ev hayatınızdaki değişiklikler gündeminize yansıyabilir. Gün içinde dengenizi kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Geçmiş konuların tekrar açılmasından dolayı tepkinizi sert şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var. Enerjinizi sorumlu olduğunuz konulara yönlendirmelisiniz. Çatışmalara açık bir gün.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KURALINA göre hareket ettiğiniz zaman işlerinizi kolayca sonuçlandırabiliyorsunuz. Haklı olduğunuzda vazgeçmiyorsunuz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlara dayalı olarak başlayan gününüz ilerleyen saatlerde yerini daha yoğun iş oluşumlarına bırakabilir. Kendinizi göstermekten ve işlerinizi takip etmekten mutluluk duyuyorsunuz.