Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.11.03 tarihli Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular ve karmaşık düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Dışarda olmak ve farklı işler ile uğraşmak keyfinizi yerine getirebilir. Ancak alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Bugün duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Çünkü bugün Güneş tutulması meydana geliyor ve sizi doğrudan etkilemese bile Satürn_ün kuvvetli etkisini hissedeceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz ve öğleden sonra meydana gelecek tutulma esnasında açığa çıkan kozmik enerji sizin için değiştirici olabilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İçinizde var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İç dünyanıza dönerek orada yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz ve kavramaya çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli konularla ilgileniyor gibi görünseniz de, zihniniz, sürekli ileriki günlerin faaliyetlere odaklanmış olabilir. Bunu engellemeye çalışmayın; bırakın zihniniz planlamalara devam etsin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular ön plana çıkabilir. Maceracı yapınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde tartışmaya açıksınız. Aniden parlamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde bedensel aktivitelerinize dikkat etmenizde fayda var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yanınızda olan, sizi dinleyen ve ilgilenen dostlarınız var, onların kıymetini bilin. İş yerinizden alacağınız sıkıntılı bir haber düzeninizi biraz zora sokacak.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımlarınız ön plana çıkacak. Bugünden sonra ev alımsatımı ve ailenizle ilgili önemli kararlar yine gündeminize yerleşecek.