Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.11.04 tarihli Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular ve karmaşık düşünceler ile güne başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Dışarda olmak ve farklı işler ile uğraşmak keyfinizi yerine getirebilir. Ancak alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermeniz mümkün. Bugün duygularınızı denetlemeniz zor olabilir. Çünkü bugün Güneş tutulması meydana geliyor ve sizi doğrudan etkilemese bile Satürn_ün kuvvetli etkisini hissedeceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz ve öğleden sonra meydana gelecek tutulma esnasında açığa çıkan kozmik enerji sizin için değiştirici olabilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün arkadaş toplantılarında konu iş hayatı olabilir. Ortamınızda iş hayatında önemli bir konumda bulunan kişiler de yer alabilir ve onlardan bilgi almak ya da kendinizi göstermek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Üst mevkilerdeki kişilerle bağlantı halinde kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İş dünyasındaki kimi gelişmelerle ilgili bilgiler vermeniz, görüş belirtmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel hassasiyetiniz olan konularda kendinizi biraz fazla yorabilirsiniz. Önem verdiğiniz olaylarda gurur yapmamaya özen gösterin. Yeni başlangıçlar için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gelecek yönünde planlamalar yapabilirsiniz. Bugün ilişkilerinizle ilgili farklı konular dikkatinizi çekebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın ilişkilerinizde, evlilikte ve ailevi konularda bazı zorlanmalar olabilir. Beklentilerinizde daha gerçekçi olmak durumunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde hissettiğiniz duygular ile karşınızdaki kişilerden gördüğünüz davranışlar bir çelişki yaratabilir ve yaşadığınız süreçten emin olamayabilirsiniz, ne var ki bu geçici bir etkidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, iletişim ve yolculuklar konusunda şans ve fırsatlar elde edebilir, varolan ilişkilerinizde aşk duygusunu daha fazla hissedebilir ve kendinize olan güveninizi doruk noktada hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda çevrenizdeki kadınlardan ve erkeklerden çok güzel şanslar ve etkileşimler alabilirsiniz. Önemli bir para işinizi halledebilirsiniz. Aile hayatınızda biraz bunalmış olacaksınız.