Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.02.16 tarihli Aslan burcu yorumu

Korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Çünkü olayları daha özgür bir açıdan yorumlamaya başlıyorsunuz.  Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar baskı duygusu uyandırsa bile yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için olayların üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada eski arkadaşlarınız ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz ancak duyduklarınızın doğruluğunu araştırmalısınız. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın. Bugün çeşitli davet ve toplantılara katılabilirsiniz ve neredeyse unuttuğunuz eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özel ilişkilerinizde yaşadıklarınızı inceleyip gelişmeleri ve nedenlerini tam olarak tanımlamak isteyebilirsiniz. Sorunları çözmek için bir kararlılık içine girmeniz de ana konular arasında yer alabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanları idealize etme eğilimine girmemeniz gereken bir gündesiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş yaşamında göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Sorumluluklarınız artıyor. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba göstermelisiniz. Gün içinde keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Bürokratik konularla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için başkalarından destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hemen karar verip uygulayın.İş konusundaki aksilikler sizi endişelendirmesin. Yurt dışı bağlantısı olan Aslanlar keyifli haberler alacaksınız.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınıza dair düşüncelerinizde ve hareketlerinizde kafanız belirli noktalara takılabilir. Yalnız olmak istemeyeceksiniz. Kalabalık ortamlarda bulunmak hoşunuza gidebilir.