Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.03.02 tarihli Aslan burcu yorumu

Karmaşık düşünceler ve daha önce sizi rahatsız eden durumlar değişiyor. Ancak dikkatinizi yükseltin ve aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Özellikle dedikodular ile ilgilenmeyin ve duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Bazı karışıklıklar olabilir fakat yaratıcı çözümler bulabilirsiniz ve böylece çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Bazı olaylar ve önemsediğiniz konular nedeniyle baskı duygusu hissedebilirsiniz. Ancak bu durum sizi harekete geçirecek ve baskıya karşı direnç gösterenler sonraki günlerde ödülleri ile karşılaşacak. Bu arada sağlığınıza özen göstermelisiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün iç dünyanıza çekilip yalnız kalmayı, biraz kafanızı dinlemeyi isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda gelişen olayların etkilerinden uzak kalmak, bugün size çok iyi gelebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş hayatıyla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak; üzerlerinde düşünmenizi bekleyen işleri de bir kenara bırakmamalısınız. Bunlarla enerjiniz yüksekken ilgilenmeye yönelin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. Yaratıcı olduğunuz işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Gün içinde çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Yaptığınız programlardaki değişiklikler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Bazı konularda başkalarına destek verebilirsiniz. Harcamalarınıza özen göstermenizde fayda var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ŞAŞIRTICI bir itirafla karşılaşacaksınız. İlk başlarda hayal kırıklığı yaşasanız da zaman geçtikçe iyi ki böyle olmuş diyeceksiniz..

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Geleceğe yönelik plan ve hedeflerinizin desteklendiği bugün, keyifli etkinlik ve organizasyonlara katılabilir, değer verdiğiniz, sevdiğiniz kişi ile birlikte program yapabilir ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Olası toplantı ve görüşmelerinizde fayda elde edeceğiniz bugün, partnerinizle veya arkadaşlarınızla sevgi dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kafanızdaki planları devreye sokabilirsiniz. Yapacağınız konuşmalar varsa çocuğunuzla ilgili konuları da içerebilir. Geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.