Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.03.09 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi canlı ve keyifli hissedeceksiniz... Farklı konular, teknolojinin en son geliştirdiği ürünler ve ilginç tasarımlar ile ilgilenebilir ve böylece karmaşık duygulardan uzaklaşabilirsiniz. Ayrıca dışarı çıkmak, havadar ve aydınlık yerlerde dolaşmak sizi rahatlatacak ve keyfinizi yerine getirecek. Bugün huzursuzluk hissettiğiniz konu ve ortamlardan uzaklaşacaksınız. Böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve meydana gelen olaylar karşısında dirayetli ve kuvvetli davranacaksınız. Baskı yaratan durumlar isteklerinizi gerçekleştirmek için daha azimli olmanızı sağlıyor.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok istediğiniz bazı ürünleri almak için fiyata bakmadan harcama yapma dürtüsüne direnin. Bir sevdiğinize hediye almayı düşünüyorsanız da yine bütçenizi aşacak masraflara girmekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ortaklıkla ilgili konularda sürpriz haberler gelebilir. İşbirliği ile yürütülen bir projeyle de ilgili olumlu olaylar yaşanabilir. Kazancınızı artıracak güzel sürprizler, bugünden itibaren ana konulardan olabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi endişe içinde tutan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Bunlar zaman zaman size kriz çıkarabilir. Ortaklı işlerde fedakarlık yapmanız gerekebilir. Gelecek vaadeden finansal konularda daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu konuda kısmetler olabilir. Sizi duygusal yönden bağlayan koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde aklınıza taktığınız tek şey maddi rahatlık ve bunun için de çok fazla çalışıyorsunuz. Giriştiğiniz her işte fazlası ile risk alıyorsunuz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, iş görüşmeleri yapabilir ve iş yaşamınız için yeni çıkış yolları arayabilirsiniz. Strese bağlı olarak sırt ve eklem ağrıları yaşayabileceğiniz bugün iletişimde çatışmaya açık bir enerjide olduğunuz için ilişkilerinizde daha sakin iletişim kurmayı tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alacak-verecek işleriniz ve etrafınızda cereyan eden olaylar bugün sizi hayrete düşürebilir. Olayları çabuk kabullenmek niyetindesiniz. Bir yandan da harcamalarınız artabilir.