Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.03.15 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bu arada dedikodular ile ilgilenmeyin ve yapmanız gereken işleri aksatmayın. Görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir veya gitmek istemediğiniz yerlere gitmek durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşacak ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Spor yapmak, çevre gezileri ve hareketli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Bu arada geleceğe yönelik yaptığınız projelerinizi herkese anlatmayın. Ciddi işler yapmak ve önemsenmek istiyorsunuz. Ve bu isteğinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki gelişmeler sonucunda gün için belirlediğiniz programda değişikliklere gidebilirsiniz. Aklınızdakilerden daha farklı konulara odaklanmanız günün ana temalarından biri haline gelebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Farklı konularla ilgilenme zorunluluğu ve birçok detayı içinde barındıran günlük işler ileriki günlerin ana konularını teşkil edebilirler. Bu işlerle ilgili bir aksaklığın da kökenine inip çözüm getirmeniz mümkündür.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecekle ilgili konularda atılımlarda bulunabilirsiniz. Beklentilerinizi gözden geçireceğiniz zamanlar var. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Parasal konulardan kaynaklanan bazı durumlar size kriz çıkarabilir. Konuşmalarınızda karşınızdakine de önem vermelisiniz. Çalışma hayatınızda değişimler olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün bekar Aslanlar karşı cinsin aklını başından alacak kadar cazibeli. Ancak cazibenizin kıymetini çok iyi bilmelisiniz. Dikkatsiz davranmamalısınız.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alacak-verecek işleriniz ve etrafınızda cereyan eden olaylar bugün sizi hayrete düşürebilir. Olayları çabuk kabullenmek niyetindesiniz. Bir yandan da harcamalarınız artabilir.