Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.04.21 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayacaksınız. Kendiniz ile ilgilenebilir, güzellik, estetik, sağlık ve yeni teknolojinin sunduğu gençlik yöntemlerini araştırabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sürpriz davetler alabilir, ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Eğlenceli ortamlar, hareketli ve değişik toplantılar sizi heyecanlandıracak ve yaratıcı gücünüzü uyandıracak. Fikirleriniz ve yapıcı tutumunuz ile çevrenizi etkileyebilir, dikkat çekici olabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Ailenizle bağlantılı bir maddi konuda hoş gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu konuyla siz ilgileniyorduysanız, mümkün kıldığınız olumlu gidişat aile çevresinde büyük bir takdirle karşılanacaktır.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ailenizle bağlantılı bir maddi konuda hoş gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu konuyla siz ilgileniyorduysanız, mümkün kıldığınız olumlu gidişat aile çevresinde büyük bir takdirle karşılanacaktır.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel konularda daha yoğun süreçler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde yaşanan durumlardan rahatsız olabilirsiniz. Destek almanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Eğitimler gündeme gelebilir. Finansal konularda sizden daha tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz. İkili ilişkilerinize sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Aşk hayatınız oldukça güçlü ve hareketli. Bu görüntünün temelinde sizlerin pozitif düşünceleri ve ateşli aşkınız var. Sevdiğiniz kişiye dikkat edin size üstünlük taslamaya çalışmasın. İŞ: İşinizle ilgili bir takım tehlikeler yaratmaya başladınız. Risk almayı seviyorsunuz ama yatırımlarınızı şans oyunlarına kaptırabilirsiniz. Bu sizler için en büyük tehlike. Sıkıntılarınızı daha fazla körüklemeyin. SAĞLIK: İdrar yollarınızda yanmalar olabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızla ilgili konular ön plana çıkarken, iş hayatınızda görüşmeler yapabilir, varolan enerjinizi çalışmalarınıza yönlendirebilirsiniz. Akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek arkadaş çevreniz ve özel hayatınızda iletişim kurabilmek için daha fazla mücadele ederken, geçici baş ağrıları hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, seyahatleriniz veya grupsal işleriniz konusunda destekler göreceksiniz. Yakın çevrenize karşı anlayışınız yüksekken, dış ortamlarda kafanıza göre davranmaya meyillisiniz.