Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.06.13 tarihli Aslan burcu yorumu

Çalışmalarınızı istediğiniz gibi sürdürmeye devam edeceksiniz ve bu arada eski projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranmayı başaracaksınız. Sizi engelleyen kişiler olabilir veya gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir. Ancak dirayetli ve azimli bir tavır içinde olacaksınız ve bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. Dişleriniz ile ilgili bakım, tedavi benzeri konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Baskı hissettiğiniz durum ile ilgili düşünceleriniz değişebilir ve böylece eski kararlarınız hakkında bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Ailenizle bağlantılı bir maddi konuda hoş gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu konuyla siz ilgileniyorduysanız, mümkün kıldığınız olumlu gidişat aile çevresinde büyük bir takdirle karşılanacaktır.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ailenizle bağlantılı bir maddi konuda hoş gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu konuyla siz ilgileniyorduysanız, mümkün kıldığınız olumlu gidişat aile çevresinde büyük bir takdirle karşılanacaktır.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İşlerinizde yazışma ve görüşmelerin önemi artabilir. İkili ilişkilerinizde sizi rahatsız eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Ticari konulara özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman ayırabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk ilişkinizi ön planda tutacaksınız. Sevdiğiniz kişi sürekli aklınızda olabilir. Ona açılmak adına uzun bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir, yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında karşınızdaki kişiyi eleştirmek gibi davranışlardan uzak kalmanız, zamanınızı işlerinize ve yeteneklerinizi geliştirmek üzere çalışmalarınıza ayırmanız faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortama bağlı gelecek planları anlamında arkadaşlarınızla güzel organizasyonlar, planlar ve projeler içine girebilirsiniz. Büyük planlara ve bunları harekete geçirmeye ihtiyacınız olabilir