Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2016.06.14 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir fakat isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay değil. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve artık olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Böylece sabırlı davranabilirsiniz ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için çok çalışmış olabilirsiniz ve kendinizi zorladığınız konu ile ilgili gelişmeler şimdi sizin istediğiniz yönde oluşuyor.  Bazı gelişmeler sizin istediğinizden daha yavaş olsa bile kararlı davranmayı başaracaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Aile içerisinde sözü en çok geçen kişi haline gelebilirsiniz. İnsanlar sorunlarını size açıp yol göstermenizi bekleyebilirler. Bu avantajınızı, anlaşmazlıkları gidermek için gerekli otoriteyi sağlayarak da değerlendirmelisiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş hayatıyla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyor olabilirsiniz ancak sorumluluk duygunuz, sizi bazı değerlendirmelere yöneltecektir. Bunlarla, iyi odaklanmış biçimde ilgilenmelisiniz. Yüzeysellikten kaçının.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İşlerinizde yazışma ve görüşmelerin önemi artabilir. İkili ilişkilerinizde sizi rahatsız eden durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Ticari konulara özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman ayırabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş arkadaşlarınızla bugün çok zor anlaşacağınız görünüyor. Felsefenize göre hareket etmemeniz canınızı çok fazla sıkmaya başladı. Bir takım endişelere yer açmayın. Maddi desteğiniz yola çıktı bile telaşlanmayın.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam olumlu destekler alırken, sosyal ortamlar ve davetlerde yer alabilir, eğitim öğretim ve görüşmelerden yana fırsatlar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda teklif ve davetlere açık olduğunuz bir zamandasınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

2 hafta boyunca, Merkür sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerleyecek. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.