Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

21.05.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün birkaç işle birden uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Çabuk karar verip doğru yolu seçmelisiniz. Çevrenizdeki insanların tavrını izleyip bunlardan kendinize dersler çıkartmalısınız. Arkadaşlarınızla yoğun ilişkiler içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde bir arkadaşınızla buluşabilirsiniz.

Aşk:

Aşk hayatınızda ciddi dalgalanmalar yaşayacaksınız. Sevgilinizle ilişkinizi değişik bir boyuta taşıyacaksınız. Olumlu gelişmeler yakında gerçekleşecek fakat duygusal olarak güçlü olmalısınız.

İş:

Size verilen işleri zamanında yerine getiriyor ve işyerinizde güvenilir eleman pozisyonundasınız. Ciddi sorumlulukları üstlenmek zorunda kalabilirsiniz, bu size göre olmayabilir.

Para:

İşyerinizdeki başarınız yakında ödüllendirilecek ve takdir edileceksiniz. Yakında maaşınıza zam haberi alabilirsiniz, buna çok sevinecek ve yakınlarınızla paylaşacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün ani tepkilerden kaçınmaya çalışın ve mantığınızla hareket edin. Sizi üzmek isteyenlere karşı aldırış etmemeye çalışın.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, yeni iş fırsatlarının gündeme gelebileceği, kendinizi gösterme fırsatı bulabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz, ama Merkür gerilemesinin yarın başlıyor olması, bu tür gelişmelerde bazı aksilTedbirli ilerlemekte fayda vardır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay’ın etkilerini daha detaylı ele almıştım

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde iletişimle ilgili problemler canınızı sıkabilir. Gün içinde yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Ticari konuları başka bir zamana bırakmak daha iyi olacaktır. İlerleyen zamanlarda maddi konulara yönelebilirsiniz. İş hayatında başkalarından destek almak, işlerinizi kolaylaştırabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Geri giden "Merkür", anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşatabilir. Günlük yaşam aktivitelerinizi yavaştan alın, çok hızlı kararlar vermeyin. Bu dönemde, günlük yaşam hızınızı biraz düşürerek, bazı olayları beklemeye alın veya diğer bir deyişle, "rölantide kalın". Bu tür temkinli davranışlar, istenmeyen durumlara karşı bir sigorta olacaktır.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.