Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

21.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün Yaz Gündönümü ve geçiş zamanı. Siz de böyle bir geçiş anını kuvvetle hissedeceksiniz. Duygularınız dalgalanacak ve hassasiyetiniz yükselecek. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve kendiniz ile ilgili farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen korkulara kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Büyük projeler ve ciddi işler peşinde olabilirsiniz. Ancak ciddiyet gerektiren konularla ilgili duygularınız ile birlikte düşünceleriniz de değişiyor. Üstelik sorunların çözümünü bulmak için fırsat zamanı. Bugün sorularınızın cevabı ile karşılaşabilirsiniz. Sadece niyet edin ve dikkatinizi yükseltin. Arkadaşlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Yılın en uzun günü bugün ve keyfini çıkarın.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Gününüz koşuşturmacayla geçen, son derece yoğun bir gün olabilir. İçinde bulunduğunuz uyumlu ortam, rahat ve keyifli bir hareketlilikle dolu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizdeki insanların sizden beklentisi artmaya başlayabilir. Son derece sıkı çalışırsanız her şeyin altından kalkabilir, insanların gözünde daha da önemli bir yer edinebilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendinize güvenli ve sağlıklı bir imaj çizebileceğiniz günlerdesiniz.

Bundan sonra atacağınız adımlar haksız ya da suçlu olanların üzülmesini, haklı veya masum olanların şaşırmasını sağlayacak türden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay ın olumlu açıları sosyal açıdan renkli, keyifli, akıcı iletişimde, sevdiğimiz kişilerle beraber değerlendirebileceğimiz ve özellikle akşam saatlerinde beklenmedik hoşluklara açık güzel bir günde olduğumuza işaret ediyor. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sizi duygusal açıdan ilgilendiren, kişisel konulara odaklısınız. Yeni adımlar atmak istiyorsunuz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ufacık sebeplerden dolayı aile içinde fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ortak noktada birleşmesseniz sorun düşündüğünüzden büyük olabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi her ortamda en iyi şekilde ifade ederek, partneriniz ve dostlarınızla sağlıklı iletişim kurabilir, yapmak istediğiniz şeylerle ilgili yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Seyahat edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde kadın erkek ilişkilerinde iletişim konusunda problemlere açık bir enerjiden geçeceksiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendi istekleriniz önem kazanıyor. Yakın çevrenizle beraber hareket edecek, duygusal konularda mantıklı yanlarınızla sorunlarınıza çözümler bulacaksınız. Alışveriş yapmak, görüntünüzle uğraşmak önem kazanıyor.