Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

21.12.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Kendinizi enerjik hissederek güne başlayacaksınız. Dikkatinizi projelerinize, planlarınıza odaklayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular içinde olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve sürprizler sizi harekete geçirecek. Seyahat organizasyonları yapabilirsiniz veya yolculuk hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz baskılar, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak ve ilginç çözümler bulacaksınız. Önemsediğiniz kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve ilginç ortaklıklar kurabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok istediğiniz bazı ürünleri almak için fiyata bakmadan harcama yapma dürtüsüne direnin. Bir sevdiğinize hediye almayı düşünüyorsanız da yine bütçenizi aşacak masraflara girmekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ortaklıkla ilgili konularda sürpriz haberler gelebilir. İşbirliği ile yürütülen bir projeyle de ilgili olumlu olaylar yaşanabilir. Kazancınızı artıracak güzel sürprizler, bugünden itibaren ana konulardan olabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinizi toparlamak ve detaylandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizden bu konuda destek alacaksınız. Bugün hedeflediğiniz konularla toplum önünde görünür olmak isteyebilirsiniz. Bürokratik işler biraz canınızı sıkabilir. Mesleki konularınızda yükleriniz artabilir. Hayatınızda bazı konuları fark etmekte zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal anlamda beklentileriniz yavaş yavaş gerçekleşecek. Aceleci davranmayın. Ticaretle uğraşan Aslanlar, kârlı bir zaman dilimindesiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Enerjinizi açık ve doğrudan yansıtabileceğiniz bugün, maddi konular, ortak gelirler, alım satım, krediler, miras, burs, nafaka, eş ve ortağın gelirleri konusunda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili verilen sözleri bugün taahhüt olarak kabul etmemelisiniz. Genel olarak iletişim hatalarına ve yanılgılara açık bir günden geçmektesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınıza dayalı seyahatlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Değişik olan her şey ilginizi çekebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya özen göstermelisiniz.