Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23.01.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Verimli çalışmalar yapacağınız bir gün. Yeni projeler yapabilirsiniz. Ancak planlarınızı uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmasanız iyi olacak. Kötü niyetli olmasa bile anlattığınız kişiler kafanızı karıştırabilir. Bugün planlarınızla ilgili araştırmalar yapabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya engellendiğinizi düşünebilirsiniz fakat almış olduğunuz sorumlulukları zor olsa da yerine getirmeyi başaracaksınız. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz.
 

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sanatla ilgili aktivitelere çekilebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi ifade ediş şeklinizde de sanatsal bir yön olabilir. Ancak; bunu, sosyal iletişimlerinizde, gereğinden fazla kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki kavramları idealize edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Büyük düşüncelere öncelik vermeniz mümkündür. Ufak tefek rutin işler bugün programınızda yer almayabilirler. Fazla mükemmeliyetçi olmayın.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Katılımda bulunacağınız aktiviteleri artı ve eksi yönlerini detaylı hesaplayarak seçmelisiniz. Davet edildiğiniz her yere gitmeniz gerekmiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kafa karışıklıkları, yanılsamalar, yanıltıcı ya da kötü niyetli kişiler günün özellikle ilk yarısı olmak üzere gün genelinde etkili. Daha sezgisel veya iç sesimize göre hareket etmek isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Birbirimize şefkat ya da merhamet gösterme duygularımız artıyor ya da bu duyguyu tetikleyecek olaylar yaşanabilir. Yanlış yönlendirmelere veya düşmanca ya da saldırgan tavırları olan kişilere karşı tedbirli olunması gerekiyor. Satürn ve Güneş arasında oluşan olumlu açı(aslında birkaç gün öncesinde daha fazla etkiliydi) ise, bugün kesinleşiyor ve otorite konumundaki kişilerle olumlu iletişim kurmamızı, tavsiyeler almamızı veya desteklenmemizi sağlayabilir ya da bazı alanlarda kalıcı ve olumlu adımlar atabiliriz. Dün yazdığım gibi bugün de, sular, ilaç dahil, her türlü kimyasal ya da akışkanla ilgili başlıklar ön plana çıkabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygu derinliği yaşayabilir, güven duyma ihtiyacı içine girebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu, bu sizi kabullenmeye itebilir. Finansal konularda daha fazla dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Dalgınlığınız nedeniyle işlerinizde kriz yaratan durumlar oluşabilir. Yenilenme ihtiyacına girebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hırslarınızın sizi esir almasına izin vermediğiniz zaman, kendinizi son derece huzurlu ve rahat hissediyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda başarınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz Gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sizin tarafınızdan daha fazla ciddiye alınmayı bekleyen özel birileri var h ayatınızda. İlişkinizin sadece çıkar amacı gütmediğini göstermeye ve görmeye ihtiyacınız var. Güven sağlamaya gayret edin hal ve hareketlerinizle.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.