Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23.04.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Sabah saatlerinde duygularınız derinleşecek ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen farklı istekler ve özellikle geçmişte yaşadığınız olaylar yoğunlaşmanıza neden olacak. Anneniz ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Fakat gün içinde karşılaşacağınız kişiler ve olaylar sizi heyecanlandıracak ve sürprizler harekete geçmenize yardımcı olacak. Bu arada dikkatli, planlı ve çözümleyici tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Bugün yapacağınız teklifler ve sunumlar sırasında heyecanınızı denetlemeniz zor olabilir. Fakat sizin heyecanınız ve canlılığınız çevrenizi de etkileyebilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Mülkleriniz ile ilgili planlar, aileniz ile yapacağınız konuşmaların ana konusu olabilir. Satış, kiralama, tamirat veya tadilat gibi konularda, mülkleri ortak kullandığınız kişilerin görüşlerini alabilir, zaman ve yöntem üzerinde tartışabilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün kazançlarınız üzerine yoğunlaşabilirsiniz. İş yaşamınızdaki maddi getiriyi artırmak için yollar düşünmek günün konuları arasında yer alabileceği gibi, faaliyetleriniz için kullandığınız kaynakları zenginleştirmenin yollarını da araştırabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda yeni gelişmeler olabilir. Güvenlik konusu gündeme gelebilir. Önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Ev hayatında eskiye ait konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Endişe yaratan durumlar oluşabilir. Finansal konulara dikkat etmenizde fayda var. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Aşkta tartışmalar olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sinirli başlayacağınız gün yerini sakinliğe ve huzura bırakacak. Çevrenizde dargınlık yaşayan yakınlarınızla ilgili uzlaştırıcı bir rol üstlenebilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde partneriniz, ortaklarınız, eşiniz ve yakın dostlarınızla ilişkilerinizde güç mücadelelerinden ve "benim istediğim olsun" tavrından uzak durmanız gerekmekte. İlişkilerde daha fazla çaba ve esnekliğe ihtiyaç duyduğunuz bugün, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için trafikte dikkatli olmalı, özel hayatınızda ve iş yerinizde iletişim konusunda her zamankinden daha sabırlı olmalısınız. Bugün ayrıca yakın çevrenizin problemleri ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev, aile ve yuva konularına dikkatinizi verebilirsiniz. Aile hayatınızda birkaç gün boyunca hassasiyetler oluşabilir. Uzaklardan alınacak haberlerle ani bir seyahat devreye girebilir.