Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

23.05.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Kendinizi güçlü ve iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Gelişmeler yavaş olabilir fakat sizin istediğiniz yönde oluşuyor ve bu durum moralinizi yükseltiyor. Eskiden önemsediğiniz konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ev almak, evlenmek, çocuk sahibi olmak veya ortaklık benzeri konular ilginizi çekecek. İlginç kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve yaratıcı fikirleriniz ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Özgür ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Ayrıca farklı çözümleriniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İçinizde var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İç dünyanıza dönerek orada yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz ve kavramaya çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli konularla ilgileniyor gibi görünseniz de, zihniniz, sürekli ileriki günlerin faaliyetlere odaklanmış olabilir. Bunu engellemeye çalışmayın; bırakın zihniniz planlamalara devam etsin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız konularda daha başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aşkta tartışmalar olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Birçok konuda olduğu gibi aşk yaşamınızda da kararsızlık yapmaya başladınız. Bu demek oluyor ki aşk yaşamınızı tehlikelerle karşılaştırmaktasınız. Emek verdiğiniz ilişkinizde çatlaklar meydana geliyor. PARA: Sürekli para konusunda aile büyüklerinizden destek beklememelisiniz. Kendiniz de bir şeyleri başarabilirsiniz. SAĞLIK: Her insan kadar sizde ufak bir gribal enfeksiyon yaşayabilirsiniz ama sorun yok.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde partneriniz, ortaklarınız, eşiniz ve yakın dostlarınızla ilişkilerinizde güç mücadelelerinden ve "benim istediğim olsun" tavrından uzak durmanız gerekmekte. İlişkilerde daha fazla çaba ve esnekliğe ihtiyaç duyduğunuz bugün, Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için trafikte dikkatli olmalı, özel hayatınızda ve iş yerinizde iletişim konusunda her zamankinden daha sabırlı olmalısınız. Bugün ayrıca yakın çevrenizin problemleri ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, aşk hayatınızı etkileyecek. Çocuklarınızla olan bağlantılarınızda hassaslıklara açıksınız. Sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Bu süreçte sinirlerinizi kontrol edin.