Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün pek çok kişiden davet alabilir ve birbirinden farklı organizasyonlara katılmak isteyebilirsiniz. Yaptığınız seçimler bazı arkadaşlarınızın hoşuna gitmeyebilir fakat bazı arkadaşlarınızın ise, memnun olmasına neden olacak. Ancak endişe etmeniz için herhangi bir neden yok. Çünkü popülariteniz ve çevrenizden gördüğünüz ilgi artıyor. Enerjiniz ve etkileyici tavırlarınız ile karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Sevdiğiniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz ve isteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

İçinizde var olan her şeyi rahatça tanımlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. İç dünyanıza dönerek orada yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz ve kavramaya çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli konularla ilgileniyor gibi görünseniz de, zihniniz, sürekli ileriki günlerin faaliyetlere odaklanmış olabilir. Bunu engellemeye çalışmayın; bırakın zihniniz planlamalara devam etsin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Atılımlarınızı arka arkaya gerçekleştireceğiniz özel dönemlerinden birindesiniz... İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Evinizle ilgili harcamaların gündem kazanmasıyla, bütçenizi yeniden dengelemelisiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz. Fırsatları değerlendirmenin tam zamanı. Duygularınız ve hırslarınız içsel olarak artıyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, gözler üzerinizde olabilir, Aslan karizmanız ve samimiyetiniz etrafınızda hayranlardan oluşan bir çember oluşmasına neden oluyor.

Yeteneklerinizi veya kendinizi göstermeniz, bulunduğunuz çevrelerde profesyonel anlamda önemli pozisyondaki kişilerin sizinle tanışma ve çalışma arzusunu da arttırabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminiz ailevi konularla meşgul olabilir. İş hayatınızda iletişimi yoğun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuların daha sağlam olması için çalışacağınız zamanlar var. Gün içinde kendinizi çok rahat ifade edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda fazla duygusal davranabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Birçok konuda olduğu gibi aşk yaşamınızda da kararsızlık yapmaya başladınız. Bu demek oluyor ki aşk yaşamınızı tehlikelerle karşılaştırmaktasınız. Emek verdiğiniz ilişkinizde çatlaklar meydana geliyor. PARA: Sürekli para konusunda aile büyüklerinizden destek beklememelisiniz. Kendiniz de bir şeyleri başarabilirsiniz. SAĞLIK: Her insan kadar sizde ufak bir gribal enfeksiyon yaşayabilirsiniz ama sorun yok.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren sosyal ortamlarda, görüşmeler, toplantılar, arkadaş çevreniz, organizasyonlar ve kalabalık ortamları ilgilendiren alanlarda yaydığınız güzellik ve sevgi enerjisi ile ön plana çıkan isim olurken, hayallerinizin gerçekleştiğini görebileceğiniz ilişkilerinizde geleceğe yönelik muazzam bir teklif alabileceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mars sizi kadersel olaylara doğru çekebilir. Enerjiniz düşük olacağından, enfeksiyonel durumlara ve alerjilere karşı çok dikkatli olmalısınız. Göğüs ve mide sorunlarını da ciddiye almalısınız. Bu dönemde sağlığınızı korumak için vitaminlerinizi ihmal etmemenizde yarar var.