Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

26.01.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve endişelerinizi disiplin altına alacaksınız. Yani çevrenize yansıtmayacak ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranacaksınız. Bu arada duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. İddiacı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bu arada yeni işlere talip olabilirsiniz. Aynı zamanda korkularınız da uyanabilir. Hareket halinde olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız çalışmalar keyfinizi yerine getirecek.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün oldukça şanslı olduğunuzu görebilirsiniz. Bir sosyal ortamda yapılacak bir çekilişten hediye kazanmanız mümkündür. Şansınızı zararsız şans oyunları veya piyango ile de deneyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Spekülasyon ile avantaj sağlama fikrine kapılırsanız, bundan sonuç alamayacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Planlarınızı sıkı çalışma ve başarı üzerine kurmak konusunda her ortamda ısrarcı olun.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni farkındalıklar içinde olabilirsiniz. İşlerinizi tamamlama fırsatı yakalayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sakin yaklaşmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Olaylara karşı hassaslaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bütçenizde tedbirler uygulamaya başladınız. En küçük lüzumsuz bir harcama sizi zor duruma düşürecektir. Tedbiri elden bırakmamalısınız.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün ikili ilişkiler, dostluklar ve yakın çevrenizle iletişiminiz ön plana çıkıyor. Onların hayatındaki kariyer ve iş konuları size yansıyabilir ve sizin duygusal desteğinize ihtiyaçları olabilir. Bu sebeple hayatınızdaki insanları biraz daha anlayışla karşılamanız gereken bir gündesiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerde gerilim yaşanabileceği için, bugün önemli konularda kişilerin üzerine gitmemek ve mümkünse paylaşacağınız konuyu bir başka güne ertelemek fayda sağlayacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta sizi büyütecek, geliştirecek konulara fazlasıyla ilgili olabilirsiniz. İşinizle ve sağlıkla ilgili konularda yaşadığınız iletişim sorunları bugün itibarıyla geride kalmaya başlıyor.