Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

26.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak sabırlı davranacaksınız ve kendinizi göstermek için fazla uğraşmayacaksınız. Aslında ciddiye alınmak istiyorsunuz fakat artık tarzınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece daha sakin davranacaksınız. Aslında içinizde büyüyen isyankar duygular olabilir. Fakat şimdilik gelişmeleri bekleyebilirsiniz. Ortaklık veya evlilik benzeri konular ilginizi çekecek. Ayrıca istemediğiniz halde sürdürdüğünüz ilişkileri bitirebilirsiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanları idealize etme eğilimine girmemeniz gereken bir gündesiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanları idealize etme eğilimine girmemeniz gereken bir gündesiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gizli düşüncelerinizin esiri olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Bugün, yapmak istediğiniz bir çok iş varken, yaşadığınız karmaşaya bir açıklık getirmek zorundasınız. Karşılıklı görüşme içinde olduğunuz kişileri sürekli denetlemek; yapmak istediğiniz en son iş olmasına rağmen, sonuçların olumlu olması açısından bu huyunuzdan vazgeçemiyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir iyi bir kötü davranışlar içerisine giren, iniş çıkışlı tavırları olan kişiler nedeniyle zorlanabileceğiniz bir hafta sonundasınız.

Bu kişilere neyi nasıl yapacağını veya farklı yol, tavır, iş ya da yöntemleri öğretmeye çalışmak yerine gözünüzü kulağınızı iyi açıp olan biteni takip etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında bazı sıkışıklıklar olsa da, öğleden sonra şans sizden yana olacak. Daha keyiflisiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İŞ hayatında zıt fikirlere sahip kişiler sizi uğraştırabilir. İstediğiniz sonuçları elde etmek için değişiklikler yapmalısınız.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sezgileriniz ve yeteneklerinizin belirginleştiği, enerjinizi dua, meditasyon ve enerji çalışmalarına verebileceğiniz, özel yaşamınızdaki sorunları iyileştirebilecek, kendinize ve ruhunuzu dinlendirmeye zaman ayırmanız gereken bir enerji hakim olacak.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs para evinizde gerilemeye başlayacak. Ay sonuna kadar maddi konularda dikkatli adımlar atmanız yerinde olabilir. Büyük harcamalardan kaçının ve daha öceden konuşulmuş para işlerinizin üzerine eğilin.