Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

27.04.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

İç dünyanıza dönebileceğiniz bir gündesiniz. Düşünceleriniz ve duygularınız çok yoğun olarak hedeflerinize yönelecektir. Duygusal anlamda oldukça hassassınız ve çevrenizden etkileniyorsunuz. Kendinizi bir çok anlamda baskı altında hissedebilirsiniz ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Akaşm saatleri yaşamınızda genel bir hareket olacaktır.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir plan ya da programa bağlı kalma konusunda ısrarcı olmanın faydasını görmek zor olduğu kadar belli kayıplara neden olma olasılığı olduğunu da aklınızda tutmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay’ın Boğadaki Mars ve Merkür’le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sağlamlaştırmak istediğiniz işlerinizle ilgili yapıcı enerjiler söz konusu. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla özen gösterebilirsiniz. İlişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. İlerleyen saatlerde yaşanabilecek sürtüşmelere karşı dikkatli olmalısınız. Sağlıkla ilgili problemlerinizle bugün ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerliyor. Mükemmeliyetçi ve yargılayıcı yapınızdan dolayı, partnerinizle bazı istenmeyen sorunların gündeme gelme olasılığı çok fazla. Kendinizi frenlemeli, karşılıklı isteklerinizin bileşkesi doğrultusunda hareket etmelisiniz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün çıkacağınız yolculuklar, ileriye yönelik yapacağınız yolculuk, tatil planları açısından, aradığınızı bulup hoşnut olma ihtimaliniz yüksek. İş konulu bir uzaklaşma durumu olsa bile işin içine eğlence katmayı ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.