Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Beklentilerinizin yükseldiği bir döneme giriyorsunuz. Ancak beklentilerinizin artmasıyla birlikte geriliminiz de artabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Fakat aynı zamanda iyimser ve olumlu duygular hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu arada erkek arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve onları zorlamaktan kaçının. Tabii kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Hislerinizi olduğu gibi dışarı vurabilirsiniz. Bu, ön plana çıkmanızı kolaylaştıracak, dobra ve dürüst yaklaşımınız beğenilecektir. İhtiyaçlarınızı da dile getirerek bunların karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün, hırslarınız gündemin ana konusu olabilirler. Onları kontrol altına almak için çaba göstermeyi tercih etmeyebilirsiniz. Ancak, kendinizi, yapıcı yollarla ifade etmeli, sert eleştirilerden özellikle kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Değerli zamanınızı boş yere harcamak istemediğiniz için, bugün çevrenize duyarsız davranacaksınız. Egoistlikle suçlanabilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmelisiniz. Çevrenizin hakkınızda söylemlerine aldırmamalısınız. Günlük temponuzu arttırıcı çalışmalar içinde olmanız, bazılarının kıskançlık duygularını atağa kaldıracaktır. Sonuç, başarı getirecektir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sabırsız, kırılgan, alıngan veya duygusal kişilerin tepkileriyle uğraşmakta zorlanabilirsiniz.

Her ne kadar bu kişilerin alıngan tavırlarını anlamakta zorlansanız da, anlayışlı görünmeye çalışmanızda fayda var.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşk gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha hayalci hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade edeceğiniz işlere yönlenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapacağınız zamanlar var. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İşlerinizde büyüme sağlamak için çaba göstereceksiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

EN ufak aksilikte hayallerinizden kopup tekrar başa dönüyorsunuz. Özellikle bugün inatçı olun kendinize güvenin, sakın pes etmeyin..

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde bireysel motivasyon ve enerji durumunuzu korumalı, kolay öfkelenebileceğinizi bilerek ikili ilişkilerinizde sakin davranmayı ve güzellik ve bakım işlerinizi bir başka zamana ertelemeyi tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak akrabalarınızın veya çevrenizin hayatında başlayan değişimler, yerini daha oturaklı zeminlere bırakmaya başlayacak. Geleceğinizi gözden geçirmeniz gereken bir zaman dilimi içinde olacaksınız.25 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUVenüs para evinizde gerilemeye başlayacak. Ay sonuna kadar maddi konularda dikkatli adımlar atmanız yerinde olabilir. Büyük harcamalardan kaçının ve daha öceden konuşulmuş para işlerinizin üzerine eğilin.24 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUEv ve aile hayatınız daha fazla ön plana çıkarken, sevdiklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Arkadaşlarınız için değerli olduğunuzu anlayacaksınız.