Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

31.03.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Sabah saatleri bazı gerilimli etkilerin altında olacaksınız ve iş yaşamınızda çeşitli sorunlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Küçük şeyleri çok fazla büyütüp kendinize dert edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Akşam saatleri ise sosyal yaşamınızda bir hareketlenme olabilir ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca beklentilerinizi gerçekleştirmek için olumlu çalışmalar yapma fırsatı bulacaksınız.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin asıl niyetleri ya da bazı olayların neden olduğuna dair ipuçları kendini gösterebilir. Siz de, bu koşullara göre nasıl ilerleyeceğinize dair yeni planlar yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlamlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa buraları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni fikirlerle güne başlayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşacağınız zamanlar var. İlişkilerinizde ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Kişisel hassasiyet yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde zevk aldığınız konular için harcamalarınızı abartabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. Ay sabit düşünceler içinde bocalamanıza neden oluyor. İnsanın her ortamda adapte olabilmesi için yapacağı tek şey; çevresine karşı iletişim düzeyi yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin. Yakınlarınızın size olan davranışlarını, tenkit etmeden çözüm bulmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşinizde her zamankinden daha çok mücadeleci olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Seyahatleriniz ve bilgi paylaşımı gerektiren durumlarda da bir artış başlayacak. Çalışmanızı gerektirecek bu süreçten kazançlı çıkma şansınız var.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.