Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

01.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Sosyal çevrenizde bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte hoş vakit geçirme şansınız olacaktır. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Kendinize yeni hedefler koyabilir ve bunlara ulaşmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Zihinsel yeteneklerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda özgürleşmek isteği içinde olacağınız ve bağlılıklardan rahatsız olabileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ancak beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir. Sevdiğiniz kişiyle birlikte ilginç ortamlara girebilir ve farklı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Geleceğe yönelik bazı beklentiler içine girebilirsiniz ve duygularınızı içtenlikle ifade edebileceksiniz. Duygusal konulşarda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda ideallerinizin ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Yaşamınıza ilişkin bazı küçük değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz. Yeni fikirler ve yeni gelişmeler sizin için sürpriz olmasın. Kendinizi sabırsız hissedeceksiniz ve bir an önce olumlu sonuçlara ulaşmak isteyeceksiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz.

Para:

Maddi konularda geleceğe yönelik beklentilerinizi yeniden değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize yeni gelir kapıları açmak anlamında önemli çalışmalar yapmaya imkan bulacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya toparlamakta zorlanmayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Yeni kararlar almak için uygun bir gündesiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, kendinizi enerjik fakat bir o kadar huzursuz hissedebilirsiniz. Arkadaaşlarınızla ortak fikirler üretecek ve kendinizi olumlu motive edecek çalışmalar yapacaksınız. Güçlü sezgilerinizin size destek verdiği ve çevrenizin düşüncelerini önceden kavramanıza yardımcı olmaktadır Bugün Ay ilişki konularında size özgürlük veriyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler pembe tablolarla gözünüzü boyamaya çalışabilir. Bu durum sizi yanıltmamalı.

Neyin gerçek neyin yanlış olduğunu anlamakta zorlanılabilecek bir hafta sonundayız. Birkaç gün içerisinde şaibeli konuşmaların ayağı yere basmaya başlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla ilgili konularda bitişler olabilir. Yeni ufuklara açılma isteği içinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla yolculuklar planlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Koruma... Korkup kaçtığınız konuların üstüne gitmeniz sizin için faydalı olacak. Maddi ve manevi çıkarlarınızı sizin kadar kimse gözetmez. Herkese güvenmeyin.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca çocuklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir, tatil planı yapabilir, sevdiğiniz insanla romantik bir gün geçirerek sevildiğinizi daha fazla hissedebilir, hayatınızdaki yeni ilişki tekliflerini değerlendirebilir ve sevdiklerinizle son derece keyifli ve enerjisi yüksek bir gün geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda, seyahat ve eğitim alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınız artacak. Özel hayatınızda anlamlı konuşmalar devrede olabilir. Kararsızlığınızı geride bırakmalısınız.