Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

01.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Duygusal ve heyecanlı olacağınız bir gün. Karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizi harekete geçirecek ve eskiden yapmanız gerektiği halde ihmal edilmiş veya unutulmuş işleriniz ile ilgileneceksiniz. Dostlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek ve karışıklıkları çözümlemek için harekete geçeceksiniz. Sizi zorlayan olaylar ve kişiler karşısında anlayışlı ve iyimser bir tavır içinde bulunacaksınız ve böylece ilişkileriniz daha sıcak olacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün, yakın çevrenizden bir kişinin veya dahil olduğunuz bir sosyal ortamın gözünüzdeki önemi büyük ölçüde artabilir. Bu, şartlarınızla ilgili bir gelişmeden kaynaklanabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş ilişkilerinize çok daha fazla önem verebilirsiniz. Sorunlarla cesurca yüzleşmek ve bunları çözmek için çabalamak, kolaylıkla ileriki günlerin ana konuları arasında yer alabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında yapma isteyişiniz yüzünden, kendi enerjinizin altında boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Özgür yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen; iş başarı konusuna gelince, içsel disiplininiz mükemmellik bir tablo oluşturuyor. Bugün çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Onurunuzu, gururunuzu veya özsaygınızı hiçe sayan ya da yaptığınız işleri görmezden gelen veya farkında dahi olmayan kişilere tahammül etmekte zorlanabileceğiniz birkaç gündesiniz.

Bu kişileri etrafınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. Ýmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. Ýçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde evinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ailenizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde ise uğraştığınız konularla ilgili hareketli saatler yaşayabilirsiniz. Yazışma ve konuşmalar yoğunlaşabilir. İletişimden kaynaklı problemlere dikkat etmekte fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizi etkileyebilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kararlarınızı verirken fikir alışverişinde bulunmak istiyorsunuz. Projelerinizi uygulayarak başarılı olacaksınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Temmuz ayında iş hayatınızdaki fırsatlar sizi çok mutlu edebilir. Güzel bir iş fırsat ı karşınıza çıkabilir. Bir yandan da sağlığınızda kendinizi çok iyi hissedecek, biraz kilo almaya meyilli olacaksınız.