Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Evinizle ilgili konuların gündeminizde geniş yer tutması mümkün. Güvenlik ihtiyacınızın artabileceği bugün, eviniz için yatırımlara yönelebilir, ailenizden size destek olmalarını isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde olumlu değişimler gözlenebilir. Ailenizin üstüne fazlasıyla düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde karşılıklı yanlış anlamalardan kaynaklanabilecek sorunlar yaşayabilirsiniz.

Aşk:

Duygusal bakımdan heyecanlı, kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Zevklerde aşırıya kaçabilir ve sonra da bundan pişmanlık duyabilirsiniz. Aldığınız kararları günlük yaşamınıza uygulamak isteyebilir, yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde daha gerçekçi olmanız gerekiyor

İş:

Bugün girişimlerde bulunmak için güçlü itilimler duyabilir fakat bunları uygulamaya koymakta güçlük çekebilirsiniz. Planlama yeteneğinizin üst boyutta olabileceği bu devrede enerjinizi yardımlaşmayla ilgili konulara yönlendirebileceğiniz görülüyor .

Para:

Aklınızın gücünden çok iyi faydalanabileceğiniz bu devrede kişisel girişimlerinizin de hız kazanacağı gözleniyor. Cesur ve iletişimci yapınız size anlaşmalar ve kazanımlar konularında fırsatlar getirebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün gerginlikler getirmekte. Başlattığınız projeleri daha somut hale getirmek için uğraşabilir, bu arada ev ve güvenlik konuları ile de ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları bir arada kombine edebileceksiniz. Gizli kalmış bazı konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız, planlarınızda net olmak zorundasınız. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin, maddesel özgürlükten geçtiğini biliyorsunuz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde iş ve kariyer konularına biraz ara verip, eğlenmeye ve seyahatlere daha fazla zaman ayırmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Aklınızdan geçenleri açıkça ifade edebilir ve sizi dinleyen kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Kafanızda bazı endişeler olabilir. Daha önce destek olduğunuz kişilerden yardım talebinde bulunabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşmak için yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Daha hızlı ilerlemek isteyeceğiniz zamanlardasınız. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizle ilgili konular bunalmanıza neden olabilir. Uğraştığınız işleri düzeltmek ve daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde fikir ayrılığından tartışmalar yaşanabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki kişileri etrafınıza toplayacaksınız. İletişim ve etkileşimlerinize uyum ve samimiyet hakim olacak. İçinizdekileri dökebilirsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda çalışmalarınızla ön planda olabilir, takdir görebilir, başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir ve ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz bugün, geçici kalp çarpıntıları hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay kariyerinizle ilgili gelişmeleri hızlandırabilir. Aile hayatınıza bu kadar odaklanmışken, iş hayatınızın hızlanması dengeyi iyi sağlamanız gerektiğine işaret ediyor.