Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

02.08.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Ayrıca duyduğunuz haberler, izlediğiniz film veya kitaplarda karşılaştığınız fikirler geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatabilir ve sizi araştırmalar yapmak için kuvvetli arzular duymanıza neden olabilir. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Arkadaşlarınızdan alacağınız davetler sizi heyecanlandırabilir. Ayrıca keyifli organizasyonlara katılabilir, projelerinizi ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler giderek daha sıcak olacak.

Balık burcunun bugün genel durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz... Ele aldığınız konuları zorlamanın anlamı yok.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Planlanmamış gelişmeler ve olaylar fazlalaşıyor. Ancak, sizin girişimlerinizin başarılı olma olasılığı yüksek.

Dolayısıyla, yaratıcılığınızı kullanmalı ve daha fazla çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarına yardımcı olmak, sosyal konularla ilgilenmek için güzel nedenler olabilir. Bu arada iç sesinize, sezgilerinize de kulak vermelisiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda beklediğiniz çıkışı yakalayabileceğiniz günlerden birinde bulunmaktasınız. Beklediğiniz bir haber size ulaşabilir ve işle ilgili somut ve kalıcı adımlar atılabilir. Çalışmalarınız ve sabrınızla beğeni kazanacağınız bugün, boyun ağrılarına dikkat edin. Sizi hem iş hem de özel hayatınızda çok mutlu edecek bir günde bulunuyorsunuz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Canınız pek önemli işlerle uğraşmak istemezken, geri planda olacağınız işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuşmalar canınızı sıkmasın. Bu aralar her şeye fazla takılıyorsunuz.