Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

03.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Bu gün içinizde yaratıcı güç sizi güzel şeyler üretmeye zorlayacak. Fakat çevrenizdeki etmenler buna izin vermeyecek. Bu durum siz de sıkıntı yaratsa da günün ilerleyen saatlerinde kendinizi bu tür konulardan uzakta bulacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni başarılar elde etmek için hazırsınız. Kendinizi işinize vermelisiniz. Bir yakınınızın sağlık problemleri sizi çok üzüyor.

Aşk:

Bugün sevdikleri kişilerle birliktelikleri yeni olan Başaklar için hoş saatler, beğeniler var. Mutluluktan neredeyse ayakları yerden kesilecek. Uzun süredir birlikteliği olan Başaklar için ise bol kavgalı bir gün.

İş:

Gözünüz çok yükseklerde değil ve elde ettiklerinizle yetiniyorsunuz. Bu yüzden kimsenin gözüne girme kaygınız da yok. Siz huzurlu bir çalışma ortamı arıyorsunuz.

Para:

Bugünlerde kendinizle ilgili olmayan harcamlar yapmanız muhtemel. Gelirinizle ilgili olarak artış beklentileri bugün de cevap bulamayacak. Sabırlı olmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugünlerde beklemediğiniz harcamalar sizi bekliyor. Bu yüzden bugün yapacağınız harcamalarda tutumlu olmaya özen gösterin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, maddi hırslarınız ön planda olacaktır. Başarıyı hedeflediğiniz için de, değişik konuları bir arada kombine edebileceksiniz. Gizli kalmış bazı konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız, planlarınızda net olmak zorundasınız. Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin, maddesel özgürlükten geçtiğini biliyorsunuz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde iş ve kariyer konularına biraz ara verip, eğlenmeye ve seyahatlere daha fazla zaman ayırmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Aklınızdan geçenleri açıkça ifade edebilir ve sizi dinleyen kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Kafanızda bazı endişeler olabilir. Daha önce destek olduğunuz kişilerden yardım talebinde bulunabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşmak için daha sağlam adımlar atmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sonuca giderken dağıldığınızı hissedebilirsiniz. İşlerinizdeki aksamalar keyfinizi kaçırmasın. Bugün olaylara karşı iyimserliğinizi koruyabileceksiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Dengeli ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi olarak bolluk sürecine girmiş durumdasınız. Meşgul olmanız gereken bir iş hayatınız var.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda çalışmalarınızla ön planda olabilir, takdir görebilir, başarılı görüşmeler gerçekleştirebilir ve ilişkilerinizde mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz bugün, geçici kalp çarpıntıları hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay kariyerinizle ilgili gelişmeleri hızlandırabilir. Aile hayatınıza bu kadar odaklanmışken, iş hayatınızın hızlanması dengeyi iyi sağlamanız gerektiğine işaret ediyor.