Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

04.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Bugün sizi heyecanlandıran gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Heyecanlı ve sabırsız bir tavır içine girebilirsiniz. Bazı kayıplar veya ertelenmeler olmuş olabilir ve şimdi bunları telafi edeceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Gerilim hissettiğiniz sırada karşılaşacağınız iyimser kişilerin davranışları ile sakinleşebilir ve daha yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Dikkat gerektiren konulara yönelik işler yaparken tedbirli olun. Yapmanız gereken işlerin dışında başka konular ile ilgilenmeyin ve dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Karmaşık bir düşünce yapısına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki basit olayları kendi içinizde karmaşıklaştırmadan sakince tartın. Felsefi değerlendirmeleri gerçekten de detaylı ve kökü derine inen konularda yapın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bir mesleki eğitim programından haberdar olabilirsiniz. Başvuru yapabilirsiniz veya şirketinizin sizin bu programa katılmanızı istediğini öğrenebilirsiniz. Eğitim için yurtdışına gitmeniz de gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendinize, iş birliklerinize ve ilişkilerinize güvenmeyi bırakmamalısınız.

Ancak, yine de bu güveni kaybederseniz, hiç kimsenin bunu hissetmemesinde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ýletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz kendi başınıza kalmanız ya da fedakarlıklar içinde olmanız mümkün. Kafanızı toparlamaya bakmalısınız.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BUGÜN alacağınız her karar uzun vadede size çok fayda sağlayacak. Sabırsız davranıp bu kararları uygulamaktan sakın vazgeçmeyin.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde, iletişiminiz size kendinizi iyi hissettirecek. Kafanızda bir sürü fikir olabilir. Bu fikirleri yavaş yavaş hayatınıza sokmanız gerekiyor.