Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

05.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Arkadaşlarınız arasında çok özel bulduğunuz biriyle bütünleşmiş gibi bir ilişki yaşıyorsunuz. Bu ilişkiye, ilişkinin bitmesi halinde yok olmasını kabullenemeyeceğiniz anlamlar yüklüyorsunuz. Yakında uzun bir yolculuğunuz olabilir. Bugünlerde netleşecek ve hemen hazırlığına girişeceksiniz. Bu akşam bazı konuklar çağırıp güzel vakit geçireceksiniz.

Aşk:

Sabah saatlerinde yaşadığınız olay, sizin olası bir ilişkiye ne kadar hazır olduğunuzu gösterdi. Onunla bu akşam tanışmak isteyeceksiniz ve hafta sonu bir eğlence yerinde birlikte görüleceksiniz.

İş:

Yolunda giden işinizi daha da yoluna koyma niyetiniz biraz risk taşıyor. İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız gerekiyor. Bugünlerde, size teklifleri olan birisiyle tanıştırılacaksınız.

Para:

Size söz verildiği halde, almanız gereken parayı alamıyorsunuz. Bu parayı koymayı düşündüğünüz yerinse beklemeye niyeti yok. Bu gecikme sizi yeni arayışlara yöneltecek.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Seçtiğiniz bir kişiyi veya nesneyi müthiş bir şekilde her şeyden ayrıştırıp ona mükemmel payesi veriyorsunuz. Sonradan ruhsal bir yıkıma yol açabilecek bu davranışınızın altındaki nedenleri araştırmanız gerekiyor.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güçlü yapınızı ortaya çıkaran çalışmalarınızla gündeme geleceksiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırma açısından, onlara yardım etme gereği duyacaksınız. Finans konularında rahatlama sağlamak istiyorsanız, size sunulan tekliflere ince eleyip sık dokuyarak yaklaşmamalısınız. Akşam saatlerinde kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gergin atmosfere rağmen, bugünlerde, maddi durumunuzu olumlu etkileyecek görüşmeler yapabilirsiniz. Ortaya çıkan bilgiler duygusal anlamda sizi yorabilir.

Pişman olacağınız tepkiler vermemeye çalışın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal gruplar içinde olacağınız bir gündesiniz. Gelecek ümitlerinizi gerçekleştirmek için rahatça aksiyon alacağınız zamanlar var. İlgilendiğiniz işlerle ilgili riske girebilirsiniz. Gün içinde olası tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde sevdiğinizle birlikte zevk aldığınız programlar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insan ile aileniz arasında kalabilirsiniz. Tabiki hayat sizin hayatınız ama bir tarafı tutarken diğer tarafı incitmemeniz gerekiyor.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde çalışma hayatınıza yönelerek, varolan işlerinize odaklanabilir, görüşmelerinizden başarıyla ayrılabilir, ilişkilerinizde rahat bir enerji ile sevgiyi daha fazla hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde dostlarınız ve özel hayatınızda görüşmeler yapmak, teklifleri değerlendirmek ve ilişkilerinizi geliştirmek için ideal zamanda olacaksınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Organizasyonlar, davetler ve toplum önü işleriniz devrede olacak. Önemli arkadaşlarınızın davetlerini geri çevirmemelisiniz. Kalabalık ortamlarda kendinizi güvensiz hissetseniz bile bugünün hakkını vermelisiniz.