Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Dikkatinizi kendinize ve evinize yöneltebilirsiniz. Evinizde çeşitli düzenlemeler yapabilir, tamirat, bakım, onarım ve yeni düzenlemeler içine girebilirsiniz. Dolaplarınızı düzenlerken aynı zamanda düşüncelerinizi de düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara ilgi göstermeniz gerekebilir. Onlara yardımcı olurken kendi sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek ve hayal gücünüz uyanacak. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman.

Balık burcunun bugün genel durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim, size yardımcı olacaktır. Yaşam dengelerinizde, aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Bugün bir çok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar da, şartlar sizden yana olacak. Fırsatları doğru kullanmalısınız.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu, olumlu düşünmeye çalışmalısınız. Olayları gerçekçi şekilde değerlendirmeli, reel duruma göre pozisyon almalı, ama genelde pozitif olmaya gayret etmelisiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konularla, arkadaşlarla ilgilenmek olumlu olabilir. Gruplar içerisinde paylaşabileceğiniz şeyler var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi arttıracak ilişkilere ihtiyacınız var. Bugün, harekete geçmek için çok uygun. Gizli gücünüzün farkında oluşunuzla, aynı paralellikte gelişen olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, ev ve yerleşime ait konularla ilgilenebilir ve aile görüşmeleri yapabilirsiniz. İlişkilerinizde yüksek tutku ve romantizm yaşayacağınız bugün, olası problemlerin üzerine gitmemeli, kendinizi sakince ifade etmeyi tercih etmelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aile hayatınızdaki konuşmalarınız hem işinize hem de sağlığınıza olumlu yansıyabilir. Güzel haberler alabilir ve yapılması gereken işlerinizin üzerine keyifle eğilebilirsiniz.4 TEMMUZ 2015 BALIK BURCU YORUMUBugün, iş alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Evinize dair yapmanız gerekenler konusunda iyimserlikle harekete geçebilirsiniz. Bazı konuşmalar içinizi rahatlatacak.3 TEMMUZ 2015 BALIK BURCU YORUMUSosyal ortamlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde, iletişiminiz size kendinizi iyi hissettirecek. Kafanızda bir sürü fikir olabilir. Bu fikirleri yavaş yavaş hayatınıza sokmanız gerekiyor.2 TEMMUZ 2015 BALIK BURCU YORUMUDolunayla birlikte hayatınızda kimse yoksa sosyal çevrenizin devreye girmesiyle aşkı deneyimleyebilirsiniz. Bu dolunayda arkadaşlarınızın hayatındaki olaylar da önem kazanacak.