Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

05.09.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve sabırsızlık hissedeceksiniz. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Önemsediğiniz kişilerin ziyaretine gidebilir ve güçlü kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Böylece siz de güçlü ve kararlı bir tavır içine girebilirsiniz ve duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz. Geleceğe yönelik ciddi projeler yapabilirsiniz ve büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz. Yolculuk yapmak ve hareketli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Çevreniz sizden ilgi bekleyebilir. İlgilenmeniz gereken işler fazla olur ve çevrenize vakit ayıramazsanız, bunu telafi etmek için güzel bir program düşünmeye başlayın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle ilgili bazı yeni düşünceleriniz, ilgilenmeniz gereken bazı şartlar olduğunu görmenizi sağlayabilir. İnsanlardan fikir ve görüş almaktan çekinmeyin.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler ilişkileri veya iş birliklerini yeniden düzenlemek ve farklı bir hale dönüştürmek niyetinde olabilir.

Ancak, siz geçmişteki örneklerin tersine, bu sefer onlardan farklı düşünüyor olabilirsiniz. Ne sunduğunuzdan çok ne aldığınıza bakmanız gerekiyor olabilir. Yine de, bu kişilerin teklif, davet ya da önerilerini dikkate almanızda ve ne anlatmak istediklerini anlamaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim ’ce! …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sosyal konulara ve arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde hırsınızı ve mücadelenizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Gelecek yönünde yeni planlar yapabilirsiniz. Başarılı olmak için üstlerinizle görüşmekten çekinmeyeceksiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Boşluk... Hayal dünyasına girerek gerçeklerden uzaklaşmaya başladınız. Bu sizler için tehlike arz edebilir. Gerçeklerin içinde olmalısınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki ilişkilerinizde kıskançlık, anlaşmazlık ve uyumsuzluklara açık bir günden geçmektesiniz. Aşırı yemek yemekten kaçınmalı, dengeli beslenme planı uygulamaya çalışmalısınız. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, arkadaş çevreniz ve değer verdiğiniz kişilerle eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, oyun partileri yapabilir, hayatın keyifli taraflarına daha çok odaklanabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre bağlantılarınızda ve iletişiminizde her şey gözünüze batabilir. Zihinsel olarak huzursuz olabilirsiniz. Öğleden sonra aile hayatınızda partnerinizle planlarınız devreye girebilir.