Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

06.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Sanki gerçekten yaşamışçasına canlı rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Bir süre rüyanızın etkisini sindirmek ve rüya halinin dağılması için yatmaya devam edebilirsiniz. Fakat duygularınız yükseldiği için güne heyecan ile başlayacaksınız. Güzel hayaller kurabilirsiniz ve sanatsal faaliyetlere yönelik konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca hayal gücü gerektiren işler yapanlar için verimli bir gün. Bu arada hayallerin dağıtıcı etkisine kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bazı karışıklıklar olmuş olsa bile iyimser ve anlayışlı davranacaksınız. Böylece hem çevrenizin, hem de sevdiklerinizin desteğini alacaksınız.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün, zaten yoğun olan duygularınız iyice hareketlenebilirler. Bu durum, sizi güzel olan şeylere yöneltecektir. İlişkilerinizde bir uyum havası yakalayabilirseniz, kendinizi mutlu ve güvende hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş arkadaşlarınızla, üstlerinizle ve müşterilerinizle olan ilişkilerinizde sıcak bir hava olacaktır. Neşeli, sakin ve anlayışın hakim olacağı bugün, işle ilgi sorunlarınızı ve tüm beklentilerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel çekiciliğiniz ve karizmanız, her zaman olduğundan daha güçlü. Topumda önemli işlerin altına imzalar atacak, uzun zamandır özlediğiniz başarının kapınıza geldiğini göreceksiniz. Güzel rüyalar her zaman görülmez ve siz yaşamı anlamlı bir şekilde yaşayacaksınız. Bugün, kişisel aktiviteleriniz daha çok önem kazanacak.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi ya da yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konularda beklenmedik kişilerden gelen teklif ya da önerilerle karşılaşabilirsiniz.

Ancak, karar vermeden önce olayı zamana yaymanızda ve olası komplikasyonları üzerine düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu etkin olacak Venüs Satürn ve Mars Jüpiter arasındaki olumlu açılar, seçim haftasonunda enerjimizin yüksek olacağının ve kendimizi iyi hissedeceğimizin bir göstergesi. Ay Kova burcunda yaşayacağımız seçimler halkın duygusal olmaktan çok, aklını kullanarak hareket etme isteğini arttırabilir. Ancak, üç gün önce Ýkizler burcunda bulunan Mars’la olumsuz görünümde oluşan dolunay ve gizli kapaklı ya da arkadan çevrilen işler evi olan 12. evimizde bulunan Mars nedeniyle, ülke olarak farkında olmadığımız, gizli planları olan kişi, grup veya ülkelerin planlarını rahatlıkla uygulamalarına zemin hazırlayabilecek günlerde seçime gidiyoruz. Bunu varsayarak oylarımızı verirken daha detaycı olmamız ve doğru soruları sorarak hareket etmemiz gerekiyor. Evinizi üstüne geçirmeyi, eşinizi elinizden almayı planlayan hiçbir hizmetli adayı, iş görüşmesi için geldiği evinize, asi, talepkar, çapkın veya kaba tavırlarla girmez. En sevimli, en güvenilir ve en tutarlı halini takınır ve siz, bu kişi elinizden eşinizi alıp, tapuyu üzerine yapana kadar bu kişinin asıl amaçlarını anlamaya bilirsiniz. Gökyüzünün konumu, oy verilirken parti başkanlarının ve partilerin daha önce ne yaptıkları ve kim oldukları başlıklarına daha fazla bakmayı gerektiriyor. Zira, yanıltılmaya en açık dönemde seçime gidiyoruz. Demirel’in bir cümlesi vardı ‘’ N’eettik? N’eedicez? ‘’ soru bu: ’’ Kim kimdir?’’. ‘’Kime benziyor veya kim gibi davranmaya çalışıyor?’’ Değil. Bunların üzerine bir de, yıllardır söylediğimiz iletişim, elektronik ve elektrik araçlar, sistemler veya bilişim başlıklarında söz sahibi olan Merkür gezegeninin geri harekette olması eklendiği için, bilgisayar verileri, elektrik sistemler ya da ulaştırma konularında sorunlara, yanlışlıklara ve aksiliklere maruz kalınma öngörüsü yanlış olmaz. Tekrar tekrar sayılan sandıklar, oy pusulalarını yanlış kullanan kişiler, birbirine yakın sonuçlar, tekrarlar v.b türünde olaylar seçim süresince ve sonrasında sıklıkla karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla, dalgınlıklara veya karışıklıklara bağlı tedbirlerimizi almamız gerekiyor. Seçmen olarak siz de, iki kere yorulmak istemiyorsanız, nüfus kağıdınızı yanınıza aldığınızdan emin olmadan ve seçimde kullanacağınız yerdeki isminizi bir gün önceden listelerden kontrol etmeden yola çıkmamanızda fayda var. 2015 Seçimlerinin tüm ülkemizin ve halkımızın hayrına sonuçlar getirmesi dileğiyle, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz daha dikkatli olmak ve işleri şansa bırakmamak gerek. Ancak sosyal konularla, gruplarla bir araya gelebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz yaşamınızda. Ama buna rağmen gereken çabayı sarf etmiyorsunuz. Tembelliğini bir tarafa bırakmalısınız.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz ve özel yaşamınızda partnerinizin ve sevdiklerinizin sorgulayan, eleştiren veya kaygılı ruh hali sizi de etkileyebilir. Böyle bir durumda sakince onların yanında olmak ve süreci paylaşmak, onlara sevginizle destek olmak faydalı olacaktır. Gün içinde iş hayatınızda olumlu görüşmeler gerçekleştirebilir, hedeflerinize odaklanarak çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine, aşırı yemeye ve içmeye dikkat edin.