Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

07.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Yeni projeleriniz olabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular içinizde uyanabilir. Bugün karmaşık duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Bazı gelişmeler sizi harekete geçirecek ancak çok fazla detaylar ile ilgilenmeyin. Özellikle dikkatinizi çeken ayrıntılar yüzünden dikkatiniz dağılabilir. Aslında pratik ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz ve fikirlerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile çevrenizi ve arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Bugün, aslında hiç hesapta olmayan maddi bir sorumluluğu yüklenebilirsiniz. Ancak, bunu yüklenmek de ileride size kazançlar getirebilir. Å

Balık Burcu Kariyer Durumu

Zihninizin derinliklerinde bazı kavramların kıpırdanıp, sizi, kendi iç dünyanızı derinlemesine incelemeye itebileceği bir gündesiniz. Şu andaki duygularınızın kaynaklarını görme şansınız olabilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gizli duygularınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Bazıları enerjilerini saklama ve yeni bir yapılanma sürecine girebilirler. İşleri ile ilgili planlar yapabilirler. Aldıkları kararları kendilerine saklayabilirler. Girdiğiniz topluluklarda yalnız kalma duygusuna kapılabilir ve çevreniz tarafından anlaşılamadığınızdan yakınabilirsiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Anlık çözümler üretmek veya kahramanlık yapma peşinde koşmak yerine elinizde bulunan kartları doğru oynamanız ve avantajlarınızı doğru kullanmanız gereken günlerdesiniz.

Gereken gayreti gösterebilmeniz durumunda istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı elde olmayan nedenler yüzünden zorluklar olabilir. Ancak gruplar ve sosyal işler açısından çabalarınız karşılık bulacak.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir koşuşturma içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. İki yakınızın arasında arada kalabilirsiniz. Konuya pek dahil olmayın yanlış anlaşılabilirsiniz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek finansal konularda ve aşk hayatınızda iletişimle ilgili karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde enerjiniz yükselirken, anlık ilişkilerden uzak durmalı, bugün tanışacağınız insanlara, onları tanımak için uzun bir süre tanımalı ve ilişkilerinizde duygularınızı dengeleyerek, sevgi enerjisinde kalmaya özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün işiniz varsa onun sorumluluklarını iyi taşıyacak ve gönüllü olarak halledeceksiniz. Çalışmıyorsanız enerjinizin büyük bir kısmını aile hayatınızda yapılması gerekenler için harcayabilirsiniz.