Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

07.07.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz. Dedikodularla fazla ilgilenmeyin ve yakınlarınızın kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız organizasyonlar sırasında bazı aksaklıklar olabilir veya yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönem ancak olaylara iyimser açıdan bakacak ve çok daha sabırlı ve serinkanlı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz ve böylece karmaşık düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Bu arada fikirlerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

ugün hassas doğanız ön plana çıkabilir. Yaşamınızda bazı şeyler sizi korkutursa, bilin ki bu, mevcut geçici etkiden kaynaklanıyordur. Bunları şimdilik görmezden gelin. İleride fazla büyütmüş olduğunuzu anlayacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yabancılarla ilgili konularda yaratıcı çözümleriniz ve orijinal yaklaşımlarınız olabilir. Yabancı bir kişi veya kurumla görüşmek için de uzun bir seyahate çıkmanız ya da bir temsilciyi ağırlamanız gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok, kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyor ve motivasyon gücünüz artıyor.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gözünüz kulağınız açık olsun. Sadece sizi mutlu eden değil, ilerleme olasılığı da olan iş ve aktivitelere ağırlık vermenizde fayda var.

Üstüne üstlük hoşunuza da gidiyorsa, hiç zaman kaybetmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İletişimden kaynaklı sorunlar keyfinizi kaçırabilir. Bedeninize ait konularda dikkatli olmanızda fayda var. Kişisel açıdan önemli olan konular gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen zamanlarda kendinizi kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Kalbi boş olan Balık’lar bugün yeni partner tanıyabilirler. Ama karşı cins işi zora sokabilir. Ümidiniz kırılmasın. PARA: Hukuki işlerinizde elinizden çıkan paralara gün boyu üzüntü yaşayabilirsiniz. Karşı tarafla anlaşma yoluna giderseniz mali boyutunuzda çok fazla kayıp olmayacaktır. SAĞLIK: Sağlığınızı korumak için sık sık dinlenmeniz ve kaslarınızı gevşetmeniz gerek. Sinirsel yönden hassas günler geçiriyorsunuz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde özel yaşamınızda tam olarak ne istediğinize daha rahat karar verebilir, kararlarınızı uygulama cesareti gösterebilir, sizin için keyifli ve pozitif görüşmeler yapabilir, yurtdışı bağlantılı işler, iletişim ve eğitim alanlarından fırsatlar elde edebilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. Duygularınızda kararsızlıklar görülebilir. Bir anda karar verebilir, sonrasındaysa bu kararın hayatınızdaki insana uymadığını fark edebilirsiniz.