Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

07.12.2015 tarihli Balık burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve karmaşık düşünceler içine girebilirsiniz. Kafanız karışık olsa bile anlayışlı ve uzlaştırıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. Faturalar ve evraklar ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir ve daha önce yapmanız gereken işler ile şimdi daha fazla uğraşmanız gerekebilir. Fakat dostlarınızın desteğini alacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Balık burcunun bugün genel durumu

Önsezilerinizin güçlü olacakları bir gün geçirmeniz mümkündür. Beş duyunuzun algılamanıza yardım edemeyeceği birçok şeyi, sezgileriniz ile fark edebilirsiniz. İnsanların sırlarını bile sezebilirsiniz.

Balık Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda da çeşitli bilinmeyenlerle ve sırlarla ilgilenmeye başlayacağınız bir dönemin başında olabilirsiniz. Siz de faaliyetleriniz hakkında birçok şeyi kendinize saklayabilirsiniz.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi endişelendiren bir durumla karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişimize dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan tartışmalar yaşayabilirsiniz. Fikir almak için başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ilginiz farklı konulara dağılabilir. Daha çok şey öğrenmek için yeni fırsatlar olabilir.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ilımlı görüntünüz size çok yakışıyor. Gün içinde sürpriz misafirleriniz gelebilir. Bu duruma bir hayli sevineceksiniz. Yalnızlıktan şikayet ediyordunuz.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda yer alarak, enerjinizi gruplar ve takım çalışmalarında ortaya koyabilir, seminerler, etkinlikler ve davetlerde yer alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilgili sorunların size yansıyabileceği bir zamandasınız.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar olabilir. Dengenizi sağlamalısınız. Sabah saatlerinde parasal işlerinizi halledebilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcılığınız artarken, daha çok dış ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz.