Balık burcu

Günlük Balık Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Balık burcu yorumu

İlişkilerinizde daha mesafeli ve çekingen davranabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için gayret gösterin. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Bu arada ilişkileri idealize edebilirsiniz veya ilişkilere bakış açınızın değiştiğini düşünebilirsiniz. Sevdiğinizin davranışları sizin hayal ettiğinizden daha farklı olabilir. Aslında hayal kırıklığı, kayıplar ve benzeri duygular yaşamak istemediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak şüpheci ve karamsar duygularınızı sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak.  

Balık burcunun bugün genel durumu

Karmaşık bir düşünce yapısına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki basit olayları kendi içinizde karmaşıklaştırmadan sakince tartın. Felsefi değerlendirmeleri gerçekten de detaylı ve kökü derine inen konularda yapın.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bir mesleki eğitim programından haberdar olabilirsiniz. Başvuru yapabilirsiniz veya şirketinizin sizin bu programa katılmanızı istediğini öğrenebilirsiniz. Eğitim için yurtdışına gitmeniz de gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın etkisiyle; çok önemli bir neden olmadan da, yakın aile çevresi ile ilgili bir hassasiyet içinde olabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde bazı problemler yaşayabilir ve karşı cins tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Onların sizden beklediği verim, aslında sizin istediğiniz konum olarak değerlendirmelisiniz.

Balık Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi gerçek anlamda destekleyen gizli bir hayranınızın farkına varabilirsiniz.

Sadece yaptıklarınız ya da yetenekleriniz için değil, aynı zamanda kişiliğiniz nedeniyle de seviliyor olmanız hoşunuza gidebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Balık Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Arayış içinde olduğunuz konular gündeme gelebilir. Kendinizi hayalperest hissettiğiniz zamanlar olacaktır. İşlerinizi aksatmamaya özen göstermelisiniz. Zihinsel yönde açık bir gündesiniz. Farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak isteyeceğiniz zamanlar var.

Balık Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

PLANLADIĞINIZ görüşmeler, olumlu geçecek. Bu yüzünüzün gülmesine neden oluyor. Karşınıza fırsatlar çıkacak. Aceleci davranmayın.

Balık Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde görüşmeler, yakın çevre ilişkileri, projeler, toplantılar, seminerler ve organizasyonlarda fırsatlar elde ederken, sosyal ortamlarda beğenilen kişi olarak dikkat çekecek, yakın çevreniz aracılığı ile yeni ve güçlü insanlarla bağlantı kurabileceksiniz. İlişkilerinizde daha tutkulu ve yoğun duygular hissedeceğiniz bu süreçte yeni kararlar alabilir, hayatınızdaki değerlere daha fazla sahip çıkabilirsiniz.

Balık Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız size farklı bir gün geçirtebilir. Bu alanlarda değişik fırsatlara açık olmaya çalışmalısınız. Hayata yaklaşımınız biraz daha net olmalı.